WAV.FORMS: MARSH

Koncerty
WAV.FORMS: MARSH

Piątek, 24 maja 2024
godz: 23:00

Niebo

ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

MARSH – producent i DJ, zasłużony dla brytyjskiej i światowej sceny melodic house, wystąpi 24 maja w warszawskim klubie NIEBO.

Tom Marshall to ulubieniec fanów wśród artystów renomowanej brytyjskiej wytwórni Anjunadeep i jedna z gwiazd sceny melodic house, Marsh od czasu swojego debiutu w połowie lat 2010. ukształtował wyraźnie ciepłe, emocjonalne brzmienie. Inspirując się swoją nastoletnią miłością do bogatego emocjonalnie trance’u z początku lat 2000. i muzycznością takich crossoverowych actów drum & bassowych jak Pendulum, wcielił te różnorodne wpływy w wciągający i pełen duszy styl sygnowany swoim imieniem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Marsh ma na swoim koncie trzy genialne albumy – jego debiutancki album „Life On TheShore” z 2017 r., album Anjunadeep „Lailonie” z 2020 r. I jego najnowsze dzieło, „Endless” z2023 r. To dzięki niemu Tom przekroczył miliony streamów, i zdobył uznanie największych artystów muzyki elektronicznej, w tym Jorisa Voorna, Cassiana, Pete’a Tonga, DIPLO iRÜFÜS DU SOL.

Oprócz budowania doskonałej reputacji producenta, Tom ugruntował swoją pozycję jako jeden z przedstawicieli nowego pokolenia DJ-ów, którzy podążają śladami pionierów progressive house’u, takich jak Eric Prydz i Sasha. Na swoim koncie ma już niezapomniane występy w prestiżowych miejscach, takich jak Printworks London i The Brooklyn Mirage.Dodajmy do tego szereg wyprzedanych koncertów, w tym w London Electric Brixton iExchange LA podczas jego ostatniej trasy koncertowej z albumem Endless. Tom prowadzi życie, do którego dążył od czasu, gdy stworzył swoje pierwsze bity dziesięć lat temu. Od czasu opuszczenia swoich korzeni w Wielkiej Brytanii na rzecz obecnego domu w Ameryce Północnej, i nomadycznego, wiecznie koncertującego trybu życia, Tom regularnie publikuje kwartalne transmisje na żywo wyłącznie na swoim kanale na YouTube, zdobywając miliony wyświetleń. Lokalizacje obejmują Seven Sisters w Wielkiej Brytanii, Estes Park w Kolorado, USA, i ostatnio Castello Zamittello na Malcie.

Marsh nieustannie poszukuje nowych brzmień i muzycznego ducha, a jego rzemiosło pomaga mu wyrazić swoje emocje i radzić sobie z wyzwaniami życia. Marsh uosabia emocjonalny wkład i pełne oddanie swojemu sztuce, fanom i kulturze, i jest konsekwentny we wszystkim, co robi. I we wszystkim, co zamierza zrobić…

 


WAV.FORMS: MARSH | 24 maja 2024 Piątek, Niebo

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

WAV.FORMS: MARSH Warszawa

Ursynalia – Juwenalia SGGW

Pt, 24 maja 2024
godz: 18:00

od 25 PLN
WAV.FORMS: MARSH Warszawa

WUZETALIA 2024

Pt, 24 maja 2024
godz: 16:00

od 28 PLN
WAV.FORMS: MARSH Warszawa

Lust Supper – Cyborgy

Pt, 24 maja 2024
godz: 22:00

od 100 PLN
WAV.FORMS: MARSH Warszawa

PIGMENTS: FEDELE / GLASSE / NOWOSAD

Pt, 24 maja 2024
godz: 22:00

od 49 PLN
WAV.FORMS: MARSH Warszawa

WAV.FORMS: MARSH

Pt, 24 maja 2024
godz: 23:00

od 79 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →