Solomun kończy rok wyjątkowym albumem z remiksami

fot. dj-lab.de
News
Solomun kończy rok z przytupem

Jeśli szukacie prezentów świątecznych idealnych dla fanów elektroniki, Solomun wyciągnął właśnie pomocną dłoń.

Solomun kończy rok z przytupem

Wydawnictwo zatytułowane Nobody Is Not Loved, Remixed ukazało się na początku grudnia nakładem wytwórni NINL, należącej do Solomuna. Jest to pełna wersja remiksów albumu Nobody Is Not Loved, który swoją premierę miał w maju 2021 roku. Płyta ukazało się zarówno w wersji cyfrowej, jak i na winylowach.

Przypomnijmy, że Nobody Is Not Loved to było zresztą coś znacznie więcej niż zwykły album: pięć singli z teledyskami, siedem EP-ek z 16 różnymi remiksami, liczne nagrody Beatport #1 i wielokrotne wyróżnienia BBC Radio 1 Essential New Tunes. A wszystko to rozpoczęło się w październiku 2020 roku, kiedy światło dzienne ujrzał pierwszy fragment płyty w postaci singla Home. NISNL ukazał się 11 lat po debiutanckiej płycie Solomuna Dance, Baby.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dostępny cyfrowo lub w czteropłytowym winylowym boxie kolekcjonerskim Nobody Is Not Loved, Remixed gromadzi 16 unikalnych remiksów z udziałem grupy najlepszych producentów, takich jak: Âme, Boys Noize, Carl Craig, DJ Koze, Jackmaster & Skream, Keinemusik, Kim Ann Foxman, Lena Willikens, Maceo Plex, Michael Mayer, Pantha Du Prince, Stimming & Johannes Brecht i Trance Wax. Każdy z nich zaproponował swoją własną perspektywę, nie zacierając przy tym oryginalnego smaku muzyki Solomuna, w efekcie czego powstała kompilacja charakterystycznych, miejskich dźwięków, które świetnie sprawdzają się na parkiecie.

Jeden z najbardziej uznanych DJ-ów

Solomun to urodzony w Bośni artysta, który dorastał w Hamburgu. W ciągu 11 lat pomiędzy swoimi dwoma albumami studyjnymi Solomun nie tylko produkował płyty dla innych artystów i wypuścił ponad 50 remiksów (w tym takich artystów jak Depeche Mode, Leonard Cohen, Jon Hopkins, Jamiroquai, Moderat, Interpol, Editors, Foals i Lana Del Rey, ale także jako koncertujący DJ grał na najbardziej znaczących festiwalach, takich jak m.in. Coachella, Tomorrowland oraz Time Warp. Jego set dla Boiler Room był jednym z najczęściej streamowanych setów DJ-skich w historii.

Solomun – Boiler Room DJ SetPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →