5 rzeczy, za które kochamy Solomuna

Artykuł
Solomun

Solomun wraca do Polski już w ten piątek! Przypomnijmy, za co go uwielbiamy.

Set w Boiler Room

Nieśmiertelny i kultowy set, obecnie najpopularniejszy na kanale BR. Przez 4 lata przesłuchano go ponad 37 milionów razy! Często odpalany na niezliczonych biforach i afterach w ramach „nie wiem co puścić”. Łatwy i przyjemny w odbiorze, nie grzeszy sporą ilością numerów na godzinę czy popisem technicznym Mladena – nie przeszkodziło to jednak zostać numerem 1 w sercach wielu klubowiczów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Ten Sam Set Solomuna Codziennie

Ten set i sam Solomun stał się także żywym memem. I to nie pierwsi śmieszkowy potencjał zauważyli członkowie grupy na fb „The Worst Techno Memes Group”, a Polacy. Trzy lat temu powstał fanpage Ten Sam Set Solomuna Codziennie, który na swój sposób celebrował jego sukces skupiając fanów i antyfanów Solomiego.

 

Filmiki z afterków

Może nie są na fejsie tak popularne jak „epickie” dropy Amelie Lens, ale filmiki, na których Solomun wciąż gra, chociaż powinien iść spać jakieś 3h wcześniej dorównują tym ze Svenem Vathem sprzed lat.

 

Misja, set i teledysk w GTA

Mladen współpracował z Rockstar Games przy wersji online GTA. Owocem tej współpracy była mrożąca krew w żyłach misja ze spadającym samolotem, którego od kraksy cudem uratował Solomun, set w wirtualnym klubie oraz teledysk do utworu Customer Is King.

 

Polskie występy

Jego pierwszy polski oficjalny i historyczny występ odbył się na imprezie Muno! A dokładniej wtedy Muzikanova w klubie SQ w 2008 roku.

Niemal dekadę później, Solomun zaprezentował się na Audioriver w Płocku. W tym czasie jego sława urosła do tego stopnia, że jego występ był najbardziej obleganym w historii festiwalu.

Przypominamy, że kolejna okazja żeby go usłyszeć nadejdzie już 12 kwietnia na Szwedzkiej 2/4 w Warszawie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →