ANNA i Jon Hopkins we wspólnym, fantastycznym kawałku

Fot. SoundDesign
News
Jon Hopkins szykuje się na festiwalowe lato 2022

Utwór Deep In The Glowing Heart (Night Version) to remiks kompozycji z ambientowego albumu Hopkinsa Music For Psychedelic Therapy.

W głębi rozżarzonego serca

Jon Hopkins i ANNA po raz pierwszy spotkali się, gdy brytyjski artysta poprosił swoją koleżankę po fachu o zremiksowanie utworu Singularity w 2018 roku. Wówczas, podobnie jak teraz, Anna stworzyła genialną techno przeróbkę oryginału Hopkinsa. Jednak w przypadku Deep In The Glowing Heart (Night Version) jest to o wiele większa transformacja w stosunku do oryginalnego utworu. Anna współpracowała nad remiksem bezpośrednio z Hopkinsem.

Jon Hopkins + ANNA – Deep In The Glowing Heart (Night Version)

Po raz pierwszy zetknąłem się z muzyką ANNY dzięki jej utworowi Hidden Beauties, który cały czas grałem w setach DJ-skich i który zawsze świetnie się słucha. Potem poprosiłem ją o zremiksowanie Singularity, a rezultaty były tak niesamowite, że bardzo chciałem znów z nią współpracować, ale w sposób bardziej kooperacyjny, a nie tylko przekazując jej fragmenty. Dużo wracaliśmy i wracaliśmy, a współpraca układała się naprawdę dobrze. Uwielbiam to, co wyszło, to takie spotkanie naszych dwóch stylów

– komentuje Hopkins.

Jon Hopkins szykuje się na festiwalowe lato 2022

Jon Hopkins skomponował ostatnio muzykę w technologii dźwięku przestrzennego 360 dla Dreammachine na Unboxed Festival. Dreammachine, podobnie jak ostatni album muzyka, to wielozmysłowe doświadczenie oparte na oryginalnym urządzeniu migotania Briona Gysina, którego celem jest odblokowanie umysłu poprzez światła i muzykę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oprócz występów na festiwalach tego lata Brytyjczyk zaprezentuje też kilka specjalnych wydarzeń, podczas których będzie w całości „odtwarzać” Music For Psychedelic Therapy. Producent zorganizował już kilka takich spotkań w Londynie, Austin i Los Angeles, a najbliższe terminy to Wilderness Festival i irlandzki Body & Soul Festival.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →