W Londynie powstaje duża i nowoczesna sala koncertowa

News
Londyn z nową salą koncertową 

Niebawem na mapie Londynu pojawi się nowa koncertowa przestrzeń. Obiekt będzie prowadzony przez agencję AEG Presents.

Reklama

Londyn z nową salą koncertową

Dzięki renowacji Centrum targowo-kongresowego Olympia London w dzielnicy Hammersmith, stolica Anglii zyska nowe imponujące miejsce koncertowe. Metamorfoza kompleksu ma kosztować 1,3 miliarda funtów.

Właściciele obiektu (Yoo Capital i Deutsche Finance International) podpisali już umowę z AEG Presents – znaną agencją zajmującą się organizacją wydarzeń na żywo. Firma ta odpowiadała dotychczas za takie eventy jak m.in.: festiwal Coachella w Kalifornii czy British Summer Time w londyńskim Hyde Parku.

Olympia jest przesiąknięta historią brytyjskiej muzyki. Dlatego jesteśmy zachwyceni, że możemy być częścią tej inwestycji. Planujemy zorganizować niezapomniane koncerty dla londyńskiej publiczności – zapewnia Steve Homer, dyrektor generalny AEG Presents.

londyn

Fot. Yoo Capitall

Olympia London w nowej odsłonie

Sala o pojemności 4 400 osób powstanie nad istniejącą zachodnią halą wystawienniczą. Będzie to największy tego typu obiekt w zachodnim Londynie. Do tej pory pierwsze miejsce w tym kontekście zajmował Eventim Apollo, który może pomieścić 3 341 widzów. To nie koniec nowych dużych inwestycji w Wielkiej Brytanii. Na lotnisku Filton w Bristolu w 2023 roku ma zostać otwarta nowa arena muzyczna o pojemności 17.000 widzów.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Brytyjskie kluby i sale koncertowe ze wsparciem od rządu

27 lipca 2020
W Londynie powstaje duża i nowoczesna sala koncertowa

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.