ANNA prezentuje „Journey To The Underworld” – posłuchaj

ANNA via Instagram
News
anna z nową epką

Oficyna Afterlife wypuściła nowy materiał brazylijskiej producentki i didżejki techno. Jest marzycielsko - sprawdźcie!

ANNA i jej podziemne wojaże

Journey To The Underworld to mieszanka delikatnego techno z bardziej transcendentnymi, nastrojowymi dźwiękami – do czego przyzwyczaiła nas w swoich nagraniach ANNA. Mini wydawnictwo składa się z trzech utworów.

Otwierający EPkę tytułowy kawałek jest emocjonalnym pejzażem, z grzmiącymi dźwiękami, wspierającymi melodramatyczne tekstury dźwiękowe. Surrender to bardziej hipnotyzujący kawałek, podczas gdy finał Dissolution jest delikatnym zakończeniem dwudziestominutowej kompilacji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sprawdź także: 30 lat minęło, jak jeden dzień. ANNA remiksuje Orbital w rocznicę wydania „Belfast”

Artystka nie kryje radości z publikacji nowego materiału.

Od marca 2020 tworzę muzykę bez presji (którą tylko sama na siebie nakładam) tworzenia czegoś, co będzie miało silną reakcję na parkiecie, a to pozwoliło mi się zrelaksować i eksperymentować z różnymi dźwiękami i stylami. Ten proces otworzył mnie na części mnie, o których nie wiedziałam. Stworzyłam trochę muzyki ambientalej oraz zagłębiałam się w sam dźwięk – jego uzdrowicielskie aspekty. Pomogło mi to w bardziej świadomym wykorzystywaniu częstotliwości i do konkretnych celów. Nauczyłam się łączyć częstotliwości, muzykę i intencję, aby wywołać stany ekspansji, miłości, radości, kontemplacji, co nadało mojej pracy zupełnie nowy cel. Cały ten proces pomógł mi przejść przez te bardzo trudne czasy. Journey To The Underworld to mieszanka tej nowej strony, która rozkwitła w ciągu ostatnich 2 lat, tych nowych eksploracji i mojego bardziej klubowego, energetycznego techno, które już bardzo dobrze znacie – oznajmiła ANNA

ANNA – Journey To The Underworld

ANNA – południowo-amerykańskie oblicze techno

Dzięki udanym występom przed szeroką publicznością na takich wydarzeniach jak Movement Detroit, Awakenings, Tomorrowland czy DC10, brazylijska didżejka i producentka ANNA stała się jedną z najważniejszych reprezentantek sceny techno Ameryki Południowej. Sporą popularność przyniósł jej remiks utworu fantastycznej kompozycji brytyjskiego producenta Jona HopkinsaSingularity.

Jon Hopkins – Singularity (ANNA remix)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →