ANNA – przypominamy najważniejsze utwory przed imprezą w Tamie

Eventpromo

Nadchodzi niesamowita noc w poznańskiej Tamie. Już w tę sobotę wystąpi tam brazylijski fenomen - ANNA.

ANNA – Breaktrought artist of the year

Pochodząca z Brazylii ANNA to jedna z najciekawszych postaci młodego pokolenia na klubowej scenie elektronicznej. Jej produkcje grywane są wszędzie – od Panorama Bar po Awakenings, zbierając pochwały od Svena Vätha, Marcela Dettmanna, Chrisa Liebinga, Richiego Hawtina czy Adama Beyera. Równie dobrze radzi sobie za deckami, serwując odbiorcom energiczne i wciągające sety, które wyróżnia niebanalna selekcja. Nie dziwi więc fakt, że DJ Mag w swoim plebiscycie DJ Mag Top 100 DJ Awards przyznał jej tytuł Breaktrought artist of the year, a dwa z jej numerów znalazły się na liście 50 najlepszych numerów 2018 roku według Mixmag.

Artystkę na scenie 12 października wspomogą dwaj znakomici polscy dje techno, dobrze znani klubowiczom Tamy. Mowa tutaj o Deasie i Tomie Palashu. O odpowiednie oświetlenie i wizualizacje zadba projekt luminarion.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ANNA – największe hity

Na rozgrzewkę przed sobotnią imprezą przedstawiamy Wam najważniejsze utwory z dyskografii artystki, dzięki którym dostała się na sam szczyt.

ANNA – Singularity (ANNA Remix)

ANNA – Forever Ravers

ANNA – Hidden Beauties

ANNA – When I Am Only A Dream

ANNA – Portable Paradise

ANNA w Tamie, 12 października – bilety

Jeśli jesteście zainteresowani imprezą w Poznaniu, na której zagra ANNA, to bilety są jeszcze dostępne na stronie Biletomat.pl.

Anna w Tamie

Anna - Tama, Poznań | 12.10.2019

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →