Awakenings ADE 2019. Posłuchaj setów Voorna, Beyera i innych!

Festiwale News
ADE LIVE 2018 - fot. Tim Buiting

Do sieci trafiły sety artystów, którzy wystąpili na imprezach Awakenings podczas ADE 2019. Zobacz, jakie propozycje wybraliśmy.

ADE 2019, czyli gdy Amsterdam znów staje się stolicą clubbingu

Tegoroczna edycja Amsterdam Dance Event przeszła już do historii. Od 16 do 20 października do stolicy Holandii zawitało 2500 artystów, odbyło się blisko 1000 wydarzeń w ponad 200 lokacjach. Mowa nie tylko o imprezach, ale o warsztatach, targach, pokazach czy panelach dyskusyjnych.

Z rozmachem, czyli Awakenings ADE 2019

Mocną obecność na ADE 2019 zaznaczyła marka Awakenings. Organizatorzy uwielbianych na całym świecie imprez dostarczyli mnóstwa wrażeń gościom amsterdamskiego eventu. 10 wydarzeń, które odbyły się w 5 dni ADE 2019, a na nich 85 artystów i aż 121 godzin najlepszej muzyki. Imprezy z udziałem czołowych didżejów i didżejek odbyły się w dwóch lokacjach.

Z Amsterdamu prosto na YouTube

Organizatorzy podarowali prezent wszystkim tym, którzy nie mieli okazji wpaść do Amsterdamu, lub byli i wracają do niego wspomnieniami. W internecie wylądowało lub wyląduje kilkanaście setów didżejskich od takich postaci jak Joris Voorn, ANNA, Dax J czy Adam Beyer. Oczywiście to tylko wycinek z tego, na co możecie poświęcić wiele godzin odsłuchu. Jednak nie wszystko od razu.

ADE 2019

ADE 2019

Administratorzy kanału Awakenings na YouTube postanowili narobić nam apetytu. Część setów została już opublikowana. Kolejne będą dostępne w ciągu najbliższych dni. Jest na co czekać – w kolejce są m.in. Carl Cox, Charlotte de Witte czy Boxia.

Awakening x ADE 2019 – posłuchaj setów z tegorocznej edycji Amsterdam Dance Event

Poniżej znajdziecie wszystkie udostępnione dotąd przez Awakenings sety ich gości na ADE 2019. Na kolejne przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Polecamy sprawdzać codziennie profil Awakenings na YouTube, by być na bieżąco z publikowanymi nagraniami.

Gianni Callipari

SHDW & Obscure Shape

Adam Beyer

Enrico Sangiuliano

Joseph Capriati

DAX J

ANNA

Joris VoornPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →