Schacke zapowiada swój debiutancki longplay – posłuchaj „Dungeon Crawler”

fot. Клуб
News Zapowiedzi

Bardzo dobre wieści dla fanów mocnego techno w sezonie, gdy mroczniejsze brzmienia siłą rzeczy są w odwrocie. Pochodzący z Kopenhagi didżej i producent Martin Schacke zapowiedział, że wyda swój debiutancki album. Sprawdźcie szczegóły!

Schacke – wspomnienie mrocznych dni

Apocalyptica Decadence, debiutancki album duńskiego producenta, jest zapiskiem trudnych chwil w życiu artysty, które miały miejsce na początku lockdownu w 2020 roku. Ten album wyraża pragnienie hedonizmu, jakie nasiliło się w czasach izolacji.

W obliczu destrukcji psychika zbliża się do dwoistości, może albo połknąć pigułkę gorzkiego realizmu, albo wycofać się i uciec w wyobraźnię, konstruując świat hedonizmu i przyjemności. Paradoks tego ostatniego, który eksploruje album, polega na tym, że Podejście tylko przyspiesza proces zbliżającej się zagłady i złudzenia, że ​​w pogoni za eschatologiczną przyjemnością świat może się odrodzić w orgazmicznym momencie

– czytamy w notce prasowej.

Znajdziemy tu dużo inspiracji, które wywarły wpływ na Schacke oraz kopenhaską scenę techno – od brzmień metalu, noise’u po industrial.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dźwięk jest pokręcony, psychologiczny, seksoholiczny i odurzający

– dowiadujemy się.

Dziesięcioutworowy album ukaże się 15 lipca nakładem Instruments Of Discipline. Krążek stanowić będzie trzecią część serii Pleasuredome wydanej przez berlińską wytwórnię Luny Vassarotti z ORAMICS, która wcześniej wypuściła Welcome To The Pleasuredome i Artificial Sex. Na tę chwilę możemy się zadowolić jednym singlem dostępnym na Bandcampie oficyny – Dungeon Crawler. Jest to mroczny, ale nie aż tak bardzo hedonistyczny kawałek jak mogłoby się wydawać – pośród mrocznych organicznych dźwięków i dobowych sztuczek czuć lekki niepokój oraz klaustrofobię, co może przypominać brzmienie ostatnich utworów Wudeca.

Schacke – Dungeon CrawlerPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →