Move Mózg powraca po 10 miesiącach przerwy – Schacke headlinerem

Eventpromo
Move Mozg

Stołeczny cykl Move Mózg powraca po niemal rocznej przerwie do klubu Jasna 1. Gwiazdą wieczoru będzie autor najgłośniejszej Techno EP-ki 2019 roku na świecie - Schacke.

Move Mózg – geneza i misja

Poznajcie jeden z najbardziej oryginalnych i przemyślanych cykli imprezowych w Polsce, łączących muzykę ze sztuką. Move Mózg wystartował na warszawskiej scenie we wrześniu 2015 roku. Za jego organizacją stoi Ola Teks i Cyryl – warszawscy DJ i promotorzy, rezydenci warszawskiego klubu Jasna 1.

Ola Teks

Cykl od swojej pierwszej edycji skupia się na połączeniu muzyki ze sztukami audiowizualnymi. Nieodzownym elementem każdego wydarzenia są fantazyjne dekoracje tworzone przez ekipę Move Mózg, mające na celu „oderwanie” się od codzienności i tworzenie wspólnej całości z prezentowaną muzyką. Ekipa Move Mózg w tej dziedzinie współpracuje również z fotografami, artystami, VJ’ami czy scenografami oraz każdą kreatywną osobą chcącą przedstawić swoje prace na tym wydarzeniu. Efekty tych działań widzieliście podczas wielu imprez w praskim Mózgu, krakowskiej Szpitalnej 1 czy ostatnio na Jasnej 1.

Cyryl

Ola Teks i Cyryl gościli między innymi wystawy zdjęć cenionego fotografa Wiktora Franko czy Grzegorza Czaplickiego, wystawę obrazów Prymityw, instalacje Kuby Garści – właściciela kwiaciarni eksperymentalnej K105K, instalacje przygotowane przez scenografkę Monikę Rakowską, roślinne dekoracje od Natura Kuby, instalacje Spoiwo Marii Szydłowskiej, grafiki Wiktora Malinowskiego, instalacje od Kasi Załęckiej, grafiki Aleksandry Madoń oraz fantastycznego Projekt Utopia prowadzonego przez Małgorzatę Brodzińską, która współtworzyła cykl przez wiele edycji.

Move Mózg – elektronika nieszablonowa

Cykl nie skupia się na jednym gatunku muzycznym, a przedstawia jej szerokie spektrum zależnie od edycji. Podczas wydarzeń Move Mózg usłyszeć można było takich artystów jak Fjaak, Courtesy, Textasy, Legowelt, Credit 00, Session Victim, Gnork, Asok, Asquith, VTSS, Luca Lozano, Nikk, oraz czołówkę polskiej sceny DJ-skiej i producenckiej.

Move Mozg

Dzięki skrupulatnie przygotowanym i ułożonym line upom oraz time table, jak również doborem dekoracji i instalacji, każde wydarzenie staje się spójną całością, która zabrać ma gości w niezapomnianą podróż. Jednym z najbardziej istotnych elementów cyklu jest winylowa selekcja tracków podczas tych imprez.

Rezydenci cyklu (oraz klubu Jasna 1) Ola i Cyryl potrafią wygrzebać ze swoich case’ów prawdziwe perły acid-house czy techno. Brudne, udergroundowe brzmienie bywa przeplatane bardziej znanymi klubowymi hymnami. Ale zawsze jest to „bardzo Move Mózg”

Move Mózg – Shacke zagra Kisloty w Warszawie

Move Mózg powraca na parkiety po prawie 10-miesięcznej przerwie. Czternastego lutego w warszawskim klubie Jasna 1 odbędzie się pierwsza w tym sezonie edycja cyklu, którym głównym gościem będzie artysta, do którego bezsprzecznie należał rok 2019 na światowej scenie muzyki elektronicznej.

W te kosmiczne walentynki zagra dla nas Schacke – duński DJ i producent, który z łatwością miesza trance z techno czy melodyjnym powiewem eurodance. Jego fenomenalne EP  Kisloty Forever szturmem zdobyło didżejskie kejsy i parkiety na całym świecie a Kisloty People zostało ogłoszone numerem roku 2019 przez Resident Advisor oraz Groove Magazine.

Move Mozg

Ramię w ramię z Schacke na głównej scenie Jasna 1 wystąpi Dj Lotos oraz organizatorzy cyklu Ola Teks i Cyryl. Na scenie barowej wystąpi dwóch znakomitych “dinozaurów” sceny klubowej w PL – Mic Ostap oraz Discomule, którzy zaczarują nas szerokim spektrum muzycznym.

W salonie disco i ciepły house zaserwują Sosky, który ma za sobą debiut świetnej EP w wydawnictwie Polena Records oraz Fobist.

Move Mózg – plany na przyszłość

W tym sezonie Ola Teks i Cyryl ze swoim cyklem pojawią się w murach klubu Jasna 1 jeszcze cztery razy, a kolejnych artystów ogłaszać będzie na bieżąco, ale już teraz zapiszcie sobie te daty: 6 marca, 17 kwietnia, 8 maja oraz 5 czerwca!

Polub muno.pl na Facebooku:

Biletomat.pl
10 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.