Stłamszona przez „Kisloty People” emocjonalna strona Schacke wraca w wielkim stylu

Fot. Morten Bentzon
News
Schacke

O emocjonalnej i spokojnej stronie Schacke wiemy od mniej więcej dwóch lat. Wszystko za sprawą EP Kisloty Forever, które pomiędzy Klub Theme, a Kisloty People, sprytnie uchowało spokojniejsze wcielenie Duńczyka. Dwa lata od publikacji hitu lata 2019, Martin Schacke zapowiada w pełni skupione na ambiencie wydawnictwo. Jak brzmi zapowiadający Moments Forever Fading singiel Protect Me From What I Want? Posłuchajcie. 

To właśnie utwór Don’t Look For Me otwierający epkę wydaną w rosyjskim Клуб, dał pierwszą namiastkę na późniejsze wydawnictwa oderwane od typowych brzmień danceflooru. Po gościnnej obecności na VA Posh IsolationUnder Stars / Shells In ColorSchacke ponownie gości w rodzimej wytwórni. Tym razem z zapowiedzianą na 14 maja solową EP-ką Moments Forever Fading.

Schacke – Protect Me From What I Want

Schacke. Inspirująca podróż

Moments Forever Fading to trzeci krążek w 2021 roku wytwórni należącej do Loke Rahbeka i Christiana Stadsgaarda. Ostatnią publikacją, o której nomen omen zdążyliśmy wspomnieć, jest album Body Of Content autorstwa duńsko-szweckiego duetu Croatian Amor & Varg²™. Nie minął miesiąc, a będąca do 2017 roku wyłącznie kasetową i winylową oficyną Posh Isolation, szykuje kolejną perełkę.

Czerpiąc inspirację z podróży do Korei Południowej Duńczyk, w pełni ukazuje powściągliwą i beztroską formę swojej twórczości. „Wybryki klubowe” poszły w niepamięć co oznacza, że Schacke jako artysta, co raz częściej kojarzony jest z innymi odmianami elektroniki. Haraam i Body Stress, czyli dwa poboczne i zaraz pierwsze, mocno noise’owe i eksperymentalne projekty członka kolektywu Fast Forward, idealnie potwierdzają tę tezę. Czy kwestią czasu jest zatem kolejny, tym razem ambientowy alias Martina? Niewykluczone.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


„Ruskie Techno” hitem tych wakacji? Posłuchaj nowej EPki od Schacke

16 lipca 2019
Stłamszona przez „Kisloty People” emocjonalna strona Schacke wraca w wielkim stylu

Schacke kolejnym wykładowcą w cyklu Techniküm w Projekt LAB

27 listopada 2019
Stłamszona przez „Kisloty People” emocjonalna strona Schacke wraca w wielkim stylu

Move Mózg powraca po 10 miesiącach przerwy – Schacke headlinerem

17 stycznia 2020
Stłamszona przez „Kisloty People” emocjonalna strona Schacke wraca w wielkim stylu

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.