Nowe nagłośnienie, które zmiecie Was z planszy, czyli impreza, jakiej Katowice dawno nie widziały

News
Anetha, Schacke, P23, Katowice

Katowickie P23, po dość długiej przerwie, w pełni otwiera się dla spragnionych najlepszej zabawy fanów muzyki elektronicznej. Słynną Porcelanę odwiedzą Anetha i Schacke, których na dwóch scenach będą supportować nie mniej znane w naszym kraju nazwiska. Sprawdźcie szczegóły!

Na tę noc czekały całe Katowice. Zaplanowane na 2 lipca wydarzenie to już nie tylko Dziedziniec i wyprzedane koncerty Kukona oraz Łony i Webbera, ale pełnoprawna impreza z dwiema scenami, buńczucznie zapowiadanym nowym soundsystem KV2, strefami chill, instalacjami świetlnymi i wizualizacjami. Piątkowa noc w P23 zapowiada się na jedną z najlepszych w ostatnim czasie, o czym wspominają sami organizatory:

Od miesięcy zapewnialiśmy Was, że czas spędzony w zamknięciu, zamiast na rozkładaniu rąk, przeznaczyliśmy na zbrojenie się w ciężki sprzęt. Tym sprzętem jest nasz nowy soundsystem KV2 – jeden z najpotężniejszych w kraju. Przedmuchajmy to nagłośnienie ze składem, którego nie powstydziłby się żaden letni festiwal.

Anetha, Schacke, P23, Katowice

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

P23. Impreza, jakiej Katowice dawno nie widziały

Pierwsza od blisko roku impreza katowickiego klubu elektryzuje z dnia na dzień coraz bardziej. Nie może być inaczej w sytuacji, gdy odpowiedzialnymi za ponowne otwarcie wnętrza są Anetha i Schacke, dwójka bezkompromisowych artystów, piastujących wysokie miejsca w rankingu europejskiej czołówki muzyki techno.

Dla Francuzki będzie to powrót w mury P23 po 4-letniej nieobecności i imprezie z okazji pierwszych urodzin klubu. Z kolei Duńczyk Martin Schacke odwiedzi Polskę pierwszy raz od blisko półtora roku i wizyty w stołecznej Jasna 1 i wydarzenia zorganizowanego przez Move Mózg.

P23, Katowice

Fot. Plawskiphoto

P23. Debiutancki back to back

Jak dobrze wiemy, dobra impreza byłaby niczym bez solidnego polskiego wsparcia. Organizatorzy imprezy również o ten aspekt zadbali w najlepszy możliwy sposób. Chcąc wznieść event na jeszcze wyższy poziom powołali oni do życia debiutancki back to back w postaci duetu Dtekk & Monster. Skład sceny głównej uzupełni lokalna, dobrze znana również czytelnikom Muno.pl dwójka Piotr Łada i Michał Piwowar (Penera).

Pomimo, iż creme de la creme całego wydarzenia będzie wnętrze klubu i wspomniane wcześniej nagłośnienie KV2, nie można zapominać o drugiej scenie w składzie zapewniającym „naukę pływania”: FoxallSkarbyFilip Sonik & MivhuTobiasz DJ.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →