Raidho i Foxall zagrają na na Burning Man „Multiverse”

Choć tegoroczna edycja Burning Man nie odbędzie w kanonicznej formie, to wydarzenie przenosi się w przestrzeń wirtualną. Na legendarnym festiwalu ponownie wystąpią nasi rodacy.

Burning Man „Multiverse” – tegoroczna edycja festiwalu w rzeczywistości wirtualnej

Jak zapewne wszyscy już wiemy i odczuwamy – tegoroczne festiwale w znakomitej większości nie odbędą się. Bookerzy robią co mogą, organizatorzy próbują najróżniejszych metod przyciągnięcia do siebie stałego grona fanów. Generalnie – sytuacja jest bardzo nieciekawa. W dobie pandemii większość największych graczy na rynku zdecydowała się na wydarzenia online. Nie inaczej postąpił Burning Man prezentując światu Burning Man „Multiverse.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tegoroczna edycja imprezy odbywającej się w Black Rock City przenosi się do wirtualnej rzeczywistości. Chcąc pokazać, że Burning Man to nie tylko miejsce i czas, a także kultura, organizatorzy zaplanowali serię wydarzeń wirtualnych.

Zapowiedzi nowego projektu towarzyszyło otwarcie specjalnie przygotowanej platformy Kidling, o której więcej przeczytacie tutaj. Koncepcja w zamyśle ma charakter skrajnie egalitarny, bowiem do zabawy zostanie zaproszony każdy z nas. Co więcej, również Ty możesz zostać kuratorem prywatnego wydarzenia. Jak się okazuje, wśród występujących nie zabranie Polaków.

Raidho na Burning Man „Multiverse”

Do występu na tegorocznej edycji tego legendarnego doświadczenia, jak określają Burning Man jego uczestnicy, zaproszony został po raz drugi artysta z Polski. Mowa oczywiście o Raidho, znanym również pod pseudonimem artystycznym Simon MattsonA to nie koniec rewelacji, bo obok niego wystąpi również formacja z podobnych rejonów muzycznych – Foxall.

Foxall live @ Smolna On Air, Oriental Night 9.01.2019

Raidho w zeszłym roku wystąpił na campie PLAYGROUND, którego założycielem jest m. in. Carl Cox. W tym roku ponownie powróci, tym razem niestety nie na pustynię w Nevadzie, a przed ekrany naszych monitorów. Ekipa ponowiła zaproszenie, a Raidho zagra koło takich osobistości jak Lost Desert, Luca Bacchetti, Be Svendsen, Unders, Wild Dark oraz Squire. 

Panom serdecznie gratulujemy, a was zapraszamy do oglądania!

Raidho – The Dune At Playground – Burning Man 2019Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →