Burning Man Project uruchamia Kindling – platformę typu live experiences

Festiwale News
Burning Man

Celem nowego portalu jest zanurzenie fanów w kulturze Burning Man poprzez wirtualną przestrzeń.

Burning Man przenosi się do internetu

Organizacja non-profit Burning Man Project, odpowiedzialna za organizację popularnego festiwalu Burning Man w Black Rock City, startuje z nową platformą wirtualnego, wspólnotowego doświadczenia na żywo. Pomysłodawcy chcę zanurzyć użytkowników w kulturze Burning Man za pośrednictwem Internetu. Uruchomienie platformy jest rezultatem odwołania tegorocznej edycji festiwalu z powodu pandemii COVID-19.

Przygotowaliśmy dla wszystkich naszych przyjaciół przestrzeń, w której mogą oni odkrywać doświadczenia związane z festiwalem w zupełnie innym niż do tej pory wymiarze. Goście będą mogli kreować własne aktywności lub podglądać aktywności innych użytkowników – tłumaczy dyrektor generalny Burning Man Project, Marian Goodell.

Poprzez Kindling, fani Burning Man będą mieli do dyspozycji pięć „akcji”: Gather, Experience, Play, Co-Learn i Ignite. Każda z nich skupia się na idei „live experience”. Na uczestników będą czekały wirtualne imprezy, występy, pokazy, uroczystości, panele i dyskusje. Uczestnicy będą mogli także pokazywać swoje prace, stroje, czy specjalnie zaaranżowaną przestrzeń.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Burning Man – niezwykła impreza na pustyni

Festiwal Burning Man jest jednym z największych wydarzeń kontrkulturowych, artystycznych i muzycznych na świecie. Odbywa się w stanie Newada na pustyni Black Rock, która ma niemal 3 tys. mkw powierzchni. Nazwa Burning Man wywodzi się od rytualnego spalenia kukły, które odbywa się zawsze w sobotę.

Burning ManPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →