Festiwal Burning Man 2019 – zobaczcie aftermovie

Burning Man 2019

Burning Man to kultowe już wydarzenie muzyczno-artystyczne, które rok rocznie odbywa się na pustyni Black Rock w Nevadzie. Zobaczcie, jak było w tym roku.

Festiwal Burning Man stale ewoluuje, zmieniając się, jak niektórzy twierdzą w snobistyczny event dla milionerów, co znajduje potwierdzenie także w cenach biletów, dochodzących do 1000$ za sztukę.

Burning Man 2019

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. Victor Habchy

Burning Man 2019

fot. Victor Habchy

Sceneria jest zdecydowanie nietuzinkowa, bo ogromne pustynne połacie przypominają kosmiczną przestrzeń, a uzupełniają je instalacje artystyczne, zaskakujące konstrukcje scen, znakomici topowi artyści i oczywiście kostiumy. Trudno znaleźć tam nieprzebraną osobę, dzięki czemu całe wydarzenie jest wyjątkowo barwne i nabiera niesamowitego klimatu.

Burning Man 2019

fot. Victor Habchy

Kulminacyjnym momentem festiwalu, jest zbiorowe spalenie wielkiej, drewnianej kukły. Ponoć jest to nawiązanie do pożegnania z przeszłością, jednego z pomysłodawców imprezy.

Burning Man 2019

fot. Victor Habchy

Burning Man 2019

Tegoroczna edycja festiwalu gościła około 70-tysięcy osób z całego świata. Począwszy od hippisów, którzy pamiętają jeszcze pierwszy Burning Man sprzed 33 lat, aż po znane osobistości i potentatów nowoczesnych technologii.

Burning Man 2019

fot. Victor Habchy

Przez pierwsze lata festiwal przypominał raczej ognisko u cioci, niż szeroko zakrojone wydarzenie. Dziś wśród surrealistycznych instalacji artystycznych, ze scenerią rodem z filmów Science Fiction, rozentuzjazmowanym tłumem totalnie odjechanych ludzi z całego świata, plejadą najgłośniejszych dj-skich nazwisk, Burning Man jest absolutnie wyjątkowym wydarzeniem, które z pewnością wpisuje się w ścisłą czołówkę eventów muzycznych w ogóle.

Zobacz także: Simon Mattson aka Raidho wystąpi na Burning Man

Burning Man 2019

fot. Victor Habchy

Burning Man 2019

fot. Victor Habchy

Zresztą, co tu dużo mówić, sami zobaczcie aftermovie z tegorocznej edycji i już zacznijcie napełniać świnkę na BM 2k20.

Burning Man 2019 – aftermovie

Burning Man 2019 Aftermovie

Take us back to a place where our reality became infinite possibilities. A place we call home ❤?✨ #mayanwarrior #weareallone #burningman✨ A special thanks to the @sodalime_ crew for their creative talent and timeless capturesVideo by:@sodalime_@eliassonlinus@tomasthepetMusic by:@saintevieofficial High SeasAdditional Footage:@sebastian_mantelli@christianmorenomccarthyDrone footage:@rydersalleymedia

Gepostet von Mayan Warrior am Donnerstag, 12. September 2019

A więcej pięknych zdjęć z tegorocznego Burning Mana znajdziecie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →