Znamy już skład katowickiego Boiler Roomu

News

Wielkimi krokami zbliża się kolejna polska odsłona kultowych imprez z cyklu Boiler Room. Dowiedzieliśmy się, kto już 20 marca zagra w katowickim P23.

Urodziny z klasą. Boiler Room świętuje 10 lat

Boiler Room, internetowa platforma nadawania muzyki elektronicznej granej na wydarzeniach rozsianych po całym świecie, obchodzi w tym roku 10. urodziny. Okrągła rocznica zobowiązuje do godnego świętowania. I tak też się stanie. Już 21 lutego w Lipsku i Berlinie startuje cykl imprez spod znaku Hard Dance, który został zapoczątkowany w minionym roku. Organizatorzy, jak przeczytamy na oficjalnej stronie inicjatywy, nazywają go emanacją hardkorowej euforii, tunelem do estetycznej krańcowości i drogą do najszybszych obrzeży kultury klubowej.

W jego ramach na całym świecie odbędzie się szereg niebanalnych wydarzeń, podczas których wystąpią zarówno lokalni wyjadacze, jak i nazwiska dobrze znane miłośnikom muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Boiler Room: Wixapol Hard Dance w Warszawie 

Boiler Room Hard Dance także w Polsce

Cieszy wiadomość, że na liście miast, do których zawita Boiler Room, znalazł się polski akcent. Już 20 marca Hard Dance zawita do katowickiego P23.

Nie musieliśmy długo czekać na imprezę spod znaku kultowej platformy nad Wisłą. W minionym roku okazję do potańczenia przy brzmieniach FJAAK, SHXCXCHCXSH czy Olivii mieli imprezowicze w Krakowie. Wygląda na to, że Boiler Room wciąż dostrzega niebanalność naszej kultury klubowej. Oby ten stan rzeczy utrzymał się jak najdłużej.

Boiler Room: FJAAK w Krakowie 

Boiler Room w Katowicach – kto wystąpi? 

Niekwestionowaną gwiazdą katowickiego Boiler Roomu będzie Jonas Rönnberg, szerszej publiczności znany jako Varg (na Śląsku pojawi się ze swoim projektem Varg2™). Czołowy reprezentant skandynawskiej wytwórni Northern Electronics od lat stoi na czele największych eksperymentatorów współczesnej sceny techno. Łączy hardcore z ambientem, a gabber z black metalem. Słowem: podczas jego setów zdecydowanie nie da się odetchnąć choćby na chwilę.

Za konsoletami partnerować mu będzie pochodząca z Danii Ida Engelhardt, czyli wschodząca gwiazda dynamicznej, nieskrępowanej zmianami tempa elektroniki. Skład uzupełnia śmietanka polskich producentów. Zagra Indecorum, który zasłynął tworzeniem przerysowanych remiksów utworów należących do kanonu rodzimej muzyki rozrywkowej (jak np. Varius Manx czy Budki Suflera), Penera oraz Biøs.

Boiler Room – bilety, data, miejsce

Usystematyzujmy fakty: Katowice, P23, 20 marca. Bilety na to wydarzenie możecie nabyć za pośrednictwem platformy Resident Advisor. Widzimy się na miejscu!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →