Theo Parrish opowiada o brzmieniu Detroit w filmie, który możesz zobaczyć za darmo

fot. Wdet.org
News
Zaglądamy na współczesną scenę Detroit

Obraz zatytułowany DJ-Kicks: Detroit Forward jest już dostępny za pośrednictwem !K7.

Zaglądamy na współczesną scenę Detroit

Legendarny DJ i producent z Detroit Theo Parrish oraz label !K7 wydali wspólnymi siłami nowy film dokumentalny eksplorujący dźwięki Detroit pt. DJ-Kicks: Detroit Forward. Film, wyreżyserowany przez mieszkającą na stałe w Detroit reżyserkę i fotografkę Kashirę Dowridge, przedstawia wielu artystów z „Motor City”, których utwory Parrish osobiście wybrał na swoją składankę, w tym Whodat, Sophiyah E., Ian Fink i KESSWA. Kompilacja ukazała się 28 października nakładem wytwórni !K7.

W informacji prasowej o projekcie Parrish napisał:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Detroit tworzy. Ale rzadko naśladuje. Dlaczego? Słyszymy i widzimy, jak wiele innych miejsc robi to z tym, co my wymyślamy. Nie ma potrzeby naśladowania. Zróbcie to po swojemu. Ten film ma właśnie do tego nakłaniać.

Dokument trwający 15 minut możecie zobaczyć poniżej:

Theo Parrish – niezłomna etyka artystyczna

Theo Parrish to żywa legenda amerykańskiej sceny elektronicznej. Dorastający w Chicago, a kojarzony później z Detroit producent muzyczny jest znany na całym świecie dzięki swojemu niepowtarzalnemu downtempo house. Sławę przyniosły mu szczególnie edity starych utworów disco, funk i soul. Współtworzył z m.in. Moodymannem projekt 3 Chairs. Znany z niezłomnej etyki artystycznej i miłości do winyli Theo Parrish redefiniuje klasyki soulu, disco i funka.

Swoją filozofię przedstawia tak: „Miłość do muzyki powinna być główną motywacją każdego producenta, artysty czy DJ-a. Wszystko inne jest jej pochodną. Dzięki miłości sampling staje się swoistym hołdem, ożywieniem zapomnianych wzorów. Otwartość i szacunek zmieniają didżejowanie w doświadczenie duchowe. Set może stać się kilkugodzinną porcją historii, słuchaniem przez taniec”.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →