Moodymann został ranny w wypadku samochodowym

fot. Discogs
News
Moodymann

Popularny didżej i producent house z Detroit, Kenny Dixon Junior, znany pod aliasem Moodymann, został ranny w „poważnym wypadku samochodowym". Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Moodymann – nieszczęśliwy wypadek

Moodymann miał zagrać w najbliższych tygodniach na The Island we Włoszech, Parklife Festival, OFFSónar i Paraíso Festival, ale teraz te występy stoją pod poważnym znakiem zapytania, ponieważ artysta ucierpiał w wypadku samochodowym podczas weekendu Memorial Day w USA. Chociaż nie jest jasne, gdzie dokładnie kolizja miała miejsce, gwiazda z Detroit miała zagrać na imprezie Where Are My Keys w swoim rodzinnym mieście wczoraj 30 maja. Zeszłej nocy wytwórnia Moodymanna, Mahogani Music, potwierdziła wypadek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Z przykrością informujemy, że Moodymann wraz z innym cenionym członkiem naszej rodziny Mahogani Music zostali ranni w poważnym wypadku samochodowym.

– napisała wytwórnia na Instagramie

Kilka godzin później Mahogani Music opublikowało aktualizację sytuacji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wszyscy uczestniczący w kolizji są na drodze do wyzdrowienia. Dajcie nam czas i przestrzeń na rekonwalescencje. Niestety musimy odwołać niektóre nadchodzące koncerty. Z biegiem czasu będziemy aktualizować kalendarz.

– dodali

Zobacz także: Nie dla „woo woo” i „ooh ooh” na imprezach house – amerykańska petycja

Moodymann – legenda house’u z Detroit

Moodymann w swojej produkcji stworzył całkowicie hybrydową formę muzyki techno/house dance poprzez innowacyjne wykorzystanie przetworzonych riffów, sampli i groove’ów zaczerpniętych z soulu, funku i disco oraz ze sceny jazzowej w Moto City, jak jest określane Detroit. Młodszej publice dał się poznać w GTA Online w 2018 roku, kiedy jego postać została dodana do tej popularnej gry.

Moodymann – Why Do U Feel

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →