Moodymann podzielił się nowym utworem

News
Moodymann - nowy kawałek

Moodymann podzielił się nowym utworem Keep On Coming, wydanym przez wytwórnię CircoLoco Records. Posłuchajcie.

Moodymann – jest nowy singiel

Pochodzący z Detroit DJ i producent, który na początku tego roku wydał retrospektywę 3 Chairs u boku Theo Parrisha, Ricka Wilhite’a i Marcellusa Pittmana, dołączył do CircoLoco Records z singlem zatytułowanym Keep On Coming.

Moodymann – Keep On Coming

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Utwór znajdzie się na wydanej przez wytwórnię EP-ce Monday Dreamin’ Green, obok utworów od Jamiego Jonesa, tINI, DJ Tennisa i Mano Le Tough.

Pierwsza edycja Monday Dreamin’ Blue ukazała się w czerwcu i zawiera utwory Sama’ Abdulhadi, Kerri Chandler, Rampy i Setha Troxlera. Na płycie znalazł się również nowy remiks Dixona do utworu Autonom Deichkinda.

Dixon – Deichkind – Autonom 

Moodymann – tajemnicza postać ze świata elektroniki

Moodymann to jeden z najbardziej zagadkowych artystów ostatnich lat, który nie przyzwyczaił swoich fanów do częstych informacji na swój temat. Zaledwie kilka udzielonych wywiadów na przestrzeni ponad dwóch dekad muzycznej aktywności, tajemnicze płyty, które nigdy nie trafiły do szerokiego grona odbiorców, występy w masce. Wszystko to sprawia, że Kenny Dixon Jr. jest jedną z tych postaci, które wciąż pozostają spowite we mgle tajemniczości.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →