Theo Parrish i nowości z udziałem m.in. członków Hiatus Kaiyote

News
Theo Parrish

Theo Parrish, uznany DJ i producent z Detroit, zapowiada nadejście nowego wydawnictwa swojego autorstwa. Do pracy nad nim zaprosił kilku nieoczywistych gości.

Theo Parrish i goście – nowa EPka już w drodze

Postaci Parrisha nie trzeba przedstawiać. Spadkobierca dorobku legend muzyki house z Detroit i Chicago, takich jak Frankie Knuckles czy Ron Hardy, od lat ceniony jest za swoją twórczość i zaangażowanie w rozwój sceny elektronicznej i nie tylko. Theo Parrish jest także założycielem wytwórni Sound Signature. To właśnie jej nakładem pojawi się najnowsze dzieło Amerykanina.

EPka zatytułowana What You Gonna Ask For składać się będzie z dwóch wersji tego samego utworu. Do współpracy nad nim, Theo Parrish zaprosił muzyków specjalizujących się w soulu, funku i jazzie. Współautorami nagrań są Simon Mavin, Perrin Moss i Paul Bender, członkowie formacji Hiatus Kaiyote. Skład uzupełniają wokalistka Laura Christoforidis, znana jako Lori, oraz saksofonista, Silentjay.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Theo Parrish – data premiery i szczegóły nowego wydawnictwa

What You Gonna Ask For zostanie wydana na 12-calowej płycie winylowej. Premierę zaplanowano na 16 sierpnia. Stronę A stanowić będzie tytułowe nagranie w miksie autorstwa Theo Parrisha. Na drugiej stronie znajdziemy wersję od Dego, brytyjskiego producenta. Doświadczony muzyk brał udział w wielu podobnych projektach. Ponadto nie istnieją dla niego brzmieniowe granice, gdyż w swoich produkcjach łączył ze sobą elementy jazzu, techno czy drum’n’bassu.

Próbek nagrań możemy posłuchać na profilu wytwórni Sound Signature w serwisie SoundCloud.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →