Synthesis – cykl techno imprez startuje na dobre w Szczecinie

fot. Moia / Facebook
Eventpromo
MOIA, Synthesis

Mamy przyjemność zaprosić Was na wydarzenie w północno-zachodnim krańcu Polski! Już w najbliższą sobotę, 13 sierpnia, w szczecińskiej Hali Odra odbędzie się kolejny event z cyklu Synthesis, które integruje berlińską oraz polską scenę techno.

Synthesis – mocne techno w Szczecinie

Synthesis to nowy projekt United Techno Berlin, który na mapie Polski znalazł sobie miejsce w Szczecinie w widowiskowej Hali Odra. Inauguracja miała miejsce w maju, kiedy to w murach szczecińskiej hali zagrał Sept. Organizatorzy wydarzenia zapowiadają, że najbliższy event będzie preludium do kolejnych wydarzeń, których jesienią będzie całkiem sporo.

Przez najbliższe miesiące będziemy zapraszać najbardziej aktywnych undergroundowych dj’i w akompaniamencie czołowych międzynarodowych artystów! Trzymajcie się mocno bo tym razem zawitamy na 3 różnych scenach. Będzie ciężko, szybko ale nie zabraknie też housowego klimatu z super obstawą

– napisali organizatorzy.

Zagrają przedstawiciele berlińskiej oraz polskiej sceny techno i nie tylko: PET DUO, MOIA, ASMODEUS, BYLLY, CHROMESHEEP, CZORTEZ, KILLING, LOPEZ, ÔNEYRA, PLEURR oraz 403.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Planet X: 100 Years Of Colombia – MOIA / December 23 / 8pm-9pm

Organizatorzy ogłosili również, że planują kolejne eventy jesienią: 10 września, 8 października, 3 grudnia oraz w Sylwestra. Jeśli ktoś z DJ-ów bądź producentów jest zainteresowany zagraniem na którymś z wydarzeń Synthesis to może skontaktować się mailowo z organizatorami, którzy deklarują otwartość na nowe brzmienia oraz (co najważniejsze) początkujących artystów.

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

Synthesis – bilety

Bilety na najbliższą edycję Synthesis, która odbędzie się w szczecińskiej Hali Odra możecie nabyć na stronie Biletomat.pl w cenie 40 zł, a w dniu wydarzenia za 50 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →