Dave Clarke jest rozczarowany DJami grającymi na dużych imprezach podczas pandemii

News
David Clarke

Producent muzyczny zamieścił specjalne oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym krytykuje swoich kolegów i koleżanki po fachu za lekkomyślność i przyczynienie się do pogorszenia sytuacji epidemiologicznej na świecie.

Dave Clarke uderza w innych DJów

Urodzony w Brighton Dave Clarke skierował swoją wiadomość do topowych DJów, którzy są w dobrej sytuacji finansowej, więc nie muszą dorabiać. Oskarżył ich o to, że pieniądze są dla nich ważniejsze niż zdrowie i życie publiczności, obsługi technicznej i pracowników związanych z organizacją eventów.

Dave Clarke

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Clarke skrytykował też duże imprezy muzyczne odbywające się w Belgii, Włoszech i Francji, czyli krajach, w których w ostatnich tygodniach odnotowano gwałtowny wzrost zachorowań na koronawirusa.

Wszyscy tęsknimy za graniem, ale występowanie na dużych imprezach, jako znany międzynarodowy DJ, daje tylko amunicje do rąk tym, którzy szukają pretekstów by ponownie zamknąć całą branżę eventowo – koncertową. Nielegalne rave’y w latach 90-tych były odpowiedzią na undergroundowy ruch mający na celu zwrócenie uwagi na muzykę techno i house, ponieważ nigdzie nie chciano tego grać.  Nie był to pokrętny sposób na robienie wydarzeń w czasie globalnego kryzysu zdrowotnego. Przestańcie więc odwoływać się do przeszłości, aby usprawiedliwić zniszczenie naszej przyszłości. Robicie to tylko dla podbijania własnego ego i zysku

Całą wypowiedź Clarke’a możecie przeczytać poniżej

Dave Clarke – baron techno

David Maurice Clarke to angielski DJ, producent muzyki elektronicznej i prezenter radiowy. John Peel nazwał go “Baronem Techno”.

Dave Clarke – What Was Her Name

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →