King is back! Jeff Mills zagra w Polsce jeszcze w tym roku

fot. materiały prasowe
News
Jeff Mills

Program artystyczny halloweenowej imprezy we Wrocławiu rośnie w siłę. Event zaplanowany na 28 października w Hali Stulecia ogłosił właśnie swojego headlinera. Bo inaczej o tym artyście nie można napisać - nie zważając nawet na resztę line-upu. Jeff Mills zasila skład Trick or Beat i jest to najważniejszy booking tej jesieni w Polsce.

Trick or Beat. Elektroniczny szejk wybuchowy

Lepszej imprezy na Halloween niż tej zaplanowanej w stolicy Dolnego Śląska nie znajdziemy. Organizatorzy wzięli sobie na poważnie powiedzenie „albo grubo, albo wcale”. 28 października w Hali Stulecia odbędzie się event pod nazwą Trick or Beat, na którym pojawi się elektroniczna plejada DJ-skich gwiazd z całego świata.

Michael Mayer – KOMPAKT – Fort Konstantin

Kolejne programowe puzzle z tygodnia na tydzień nabierają kształtów. Do tej pory obecność potwierdziła m.in. legenda niemieckiej sceny, założyciel wybitnej platformy z muzyką elektroniczną Kompakt – Michael Mayer. Na Main Stage pojawią się również dwa polskie duety w postaciach Catz N’ Dogz i Vacos Malcom.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Trick or Beat – przerażająco dobra impreza na Halloween w Hali Stulecia

Dla fanów technicznego, mocnego grania dedykowana jest osobna scena pod banderą Vault Sessions. Słynna platforma z Amsterdamu dała się poznać z bezkompromisowego podejścia do techno. Warto sprawdzić na nagraniach w sieci, jak potężną moc generują podczas swoich imprez. W przestrzeni Hali Stulecia zaplanowany jest jeszcze Chillout Stage, której gospodarzami będzie ekipa Rebellion der Träumer. W składzie znajdzie się m.in. Frida Darko b2b Atric, Tas, Elias Dore i Matchy.

Jeff Mills. Król powraca

Jeff Mills to absolutna legenda muzyki techno. Członek grupy Underground Resistance, niezwykle utalentowany producent i DJ już w październiku zawita do Wrocławia. Trudno wymienić wszystkie zasługi i osiągnięcia muzyczne, jakie na koncie ma The Wizard – zresztą czy komuś w ogóle trzeba przedstawiać tę postać? Ostatnie dwie próby ściągnięcia Jeffa do Polski narobiły nam konkretnego smaka, niestety oba wydarzenia zostały z różnych powodów odwołane. Wygląda na to, że do trzech razy sztuka. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana techno, bez względu na podgatunkowe preferencje. Zacieramy ręce.

Jeff Mills
fot. materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →