Trick or Beat podnosi poprzeczkę. Oto drugie ogłoszenie

Fot. materiały organizatora
Eventpromo News

Nie ukrywamy, że odbywające się we wrocławskiej Hali Stulecia wydarzenie Trick or Beat jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przez nas eventów nadchodzącego sezonu klubowego w Polsce. Po spektakularnym otwarciu line-upu, w którym znalazły się m.in. An On Bast czy Korolova, przyszła pora na drugie ogłoszenie. Robi się coraz ciekawiej i coraz mocniej. Przekonajcie się sami.

Tegoroczne Halloween spędzamy we Wrocławiu na największej tego typu imprezie klubowej w Polsce odbywającej się właśnie z tej okazji. Majestatyczna Hala Stulecia zamieni się w osnutą mrokiem arenę z apokaliptycznego świata. Wszystkiemu towarzyszyć będzie najlepsza muzyka elektroniczna, którą na dwóch scenach grać będą czołowi artyści i artystki z Polski i zagranicy.

Trick or Beat nabiera rozpędu

Pierwsze ogłoszenie zdominowały Panie – Korolova, An On Bast, Lady Shaka i Franca otworzyły line-up tegorocznej odsłony Trick or Beat. Mając jednak na uwadze poprzednie edycje oraz zapowiedzi organizatorów, mogliśmy być pewni, że kolejne rzuty będą trzymać równie wysoki poziom. Zaprezentowani właśnie artyści i artystki są tego najlepszymi dowodami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Trick or Beat – drugie ogłoszenie

Do line-upu odbywającego się 28 października Trick or Beat dołączyli:

Chlär

Chlär fot. Matamoros Mariana

A_Gim & Jurek Przeździecki

A_Gim & Jurek Przeździecki – fot. materiały organizatora

Modifer

Modifer – fot. materiały organizatora

Yanamaste

Yanamaste – fot. materiały organizatora

Stefanie Raschke

Stefanie Raschke – fot. materiały organizatora

Organizatorami Trick or Beat jest agencją eventowa Loud Production, która na rynku funkcjonuje od blisko 10 lat. Za bookingi imprezy odpowiada C&C Bookings, największa agencja bookingowa w Polsce – skupiająca w swoich szeregach m.in. Catz ‘n Dogz, Kuby Sojki czy Jacka Sienkiewicza.

Trick or Beat – bilety

Bilety na Trick or Beat 2023 znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →