Trick or Beat – przerażająco dobra impreza na Halloween w Hali Stulecia

fot. Tomek Kaminski
Eventpromo
Trick or beat, Hala Stulecia

Trzy sceny gatunkowe, ponad dwadzieścioro DJ-ów i DJ-ek zarówno z polskiej, jak i zagranicznej sceny, całość uświetniona światowej klasy wizualizacjami. Wrocławską Halę Stulecia już nieco ponad miesiąc przejmuje Trick or Beat.

Trick or Beat – od lokalnych wyjadaczy po zagraniczne sławy

Już 28 października we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się najgłośniejszy event z okazji święta duchów. Na trzech scenach pojawi się ponad dwadzieścioro DJ-ów i DJ-ek, reprezentujących całe spektrum gatunków muzyki elektronicznej. Line-up wydarzenia sygnowanego przez Loud Production został podzielony na Chillout Stage, Techno Stage oraz Main Stage. Na nich będziecie mieli szansę spotkać topowych artystów i artystki z polskiej, jak i zagranicznej sceny klubowej.

Już teraz wiemy, że na głównej scenie Trick or Beat zagrają Catz 'n Dogz, Vacos Malcolm oraz legendarny założyciel wytwórni Kompakt Records, Michael Mayer. Nad sceną chillout swoją kuratelę przejmie natomiast niemiecki kolektyw Rebellion der Träumer. Wciąż czekamy na szczegóły dotyczące sceny techno. Jednak już teraz możemy zdradzić, że będzie za nią odpowiedzialny znany amsterdamski label.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Trick or Beat – przerażająco dobra impreza na Halloween w Hali Stulecia
fot. Materiały prasowe

Trick or Beat to nie tylko line-up

Organizatorzy zapewniają nie tylko najważniejsze nazwiska współczesnej sceny, ale przede wszystkim światowej klasy oprawę wizualną. Nad główną sceną rozpościerać się będzie gigantyczny ekran LED o wymiarze 100m2. Za wyświetlane na nim wizualizacje będzie natomiast odpowiedzialna grupa Interference Visual Crew.

Czytaj dalej: Martinovna & Lola Haze. Rola, znaczenie i kulisy pracy VJ-a w dzisiejszym świecie elektroniki [wywiad]

Przez następny miesiąc co kilka dni będziemy poznawać kolejnych artystów i artystki, którzy zasilą line-up Trick or beat. Jeżeli już teraz wiesz, że nie możesz przegapić tego eventu, wciąż masz jeszcze szansę kupić bilet w promocyjnej cenie. W opcji early birds będzie cię on kosztował 99 zł.

Bilety oraz wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →