Trick or Beat nie pozostawia złudzeń. Nachodzi największe i najmocniejsze klubowe Halloween

Mat. organizatora
Eventpromo News

Druga połowa października rozpoczęta, czas zatem szykować się do Halloween, a to jeśli chodzi o rodzimą scenę klubową, jest szczególnie popularną okazją do organizacji imprez. Największa z nich odbędzie się we Wrocławiu. Ekipa organizatorska Trick or Beat odsłoniła już wszystkie karty skrywające nazwiska artystów i artystek, których 28 października zobaczymy w Hali Stulecia. Line-up robi wrażenie, podobnie jak zapowiedzi wydarzenia, które - jak można się domyślać - będzie mieć wyjątkową oprawę. Zacieramy ręce!

Trick or Beat urosło do miana największej klubowej imprezy halloweenowej w Polsce. Nic w tym dziwnego, skoro podczas premierowej edycji wydarzenia w jego line-upie figurowały takie tuzy jak Jeff Mils czy Planetary Assault System.

Trick or Beat – mat. organizatora

Jeśli dodamy do tego wyjątkową i ogromną przestrzeń wrocławskiej Hali Stulecia, specjalnie zaaranżowaną tak, by odpowiadała wystrojem okazji, to otrzymamy przepis na najbardziej udaną opcję na Halloween. To jednak nie wszystko.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Trick or Beat – mat. organizatora

Trick or Beat 2023 – różnorodność przede wszystkim

W tym roku ekipa organizatorska postanowiła mocno zdywersyfikować line-up pod kątem gatunkowym. Nadchodząca edycja Trick or Beat zapowiada się znacznie ciekawiej pod kątem różnorodności brzmień, z jakimi spotkamy się 28 października we Wrocławiu. Co więcej, można spodziewać się jeszcze bardziej dopracowanej oprawy audio-wizualnej w klimacie post-apokaliptycznym.

Trick or Beat – mat. organizatora

Trick or Beat 2023 – kogo zobaczymy?

Prócz głośnych, zagranicznych nazwisk, nie mogło zabraknąć arcymocnej polskiej reprezentacji. Wśród ogłoszych artystów_ek znajdziemy zarówno wirtuozów_zki sztuki didżejskiej, jak i mistrzów_ynie live actów. Poznajcie pełny skład Trick or Beat 2023!

Trick or Beat – mat. organizatora

Trick or Beat 2023 – line-up

AKSAMIT & Macewicz
Ane
A_GIM & Jurek Przeździecki Live
An On Bast Live
Charlie
Chlär Live
Cranz
Franca
GIGEE
KOROLOVA
Lady Shaka
Michal Zietara
Modifer
SARAPATA Live
Seb & Rodrigezz
Stef Mendesidis Live
Stefanie Raschke
TITIA
Yanamaste

Trick or Beat – mat. organizatora

Trick or Beat 2023. Gdy „największy” znaczy również „najmocniejszy”

Patrzymy na ten line-up i nie mamy wątpliwości – Trick or Beat to nie tylko największa, ale i najmocniejsza impreza halloweenowa w Polsce. Zobaczyć jednego wieczoru wszystkich tych artystów_ki w specjalnie zaaranżowanej, majestatycznej przestrzeni Hali Stulecia, jednego z najważniejszych modernistycznych budynków w kraju, to ogromna gratka. Nie dziwi zatem ogromne zainteresowanie wydarzeniem przez klubowiczów z całej Polski, którzy tłumnie przybędą do Wrocławia już 28 października.

Trick or Beat – mat. organizatora

Trick or Beat 2023 – bilety

Bilety na to wydarzenie znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pospieszcie się – w sprzedaży jest już druga, ostatnia pula wejściówek!

Trick or Beat – mat. organizatora

Ponadto w ofercie dostępne są także bilety VIP i VIP upgrade. Sprawdźcie szczegóły, kupcie wejściówki i spotkajmy się wszyscy we Wrocławiu na największym klubowym Halloween w Polsce.

Trick or Beat – mat. organizatora


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →