Trick or Beat. Mrok, elektronika i kobiety przejmują Halę Stulecia

Fot. Dan Reid / materiały organizatora
Eventpromo News

Trudno wyobrazić sobie bardziej spektakularne miejsce na imprezę klubową niż wrocławska Hala Stulecia. Jeśli jednak Wam mało, to wyobraźcie sobie wnętrze tego budynku ucharakteryzowane w klimacie postapokaliptycznym. Właśnie w takich okolicznościach odbędzie się bodaj największa impreza halloweenowa w Polsce w tym roku. Trick or Beat nadchodzi i ma dla Was ogrom psikusów/łakoci*. (* - niepotrzebne skreślić).

Futurystyczno-fantastyczne opowieści ziszczą się w tym roku we Wrocławiu. 28 października perła modernistycznej architektury, 110-letnia Hala Stulecia zmieni się w świat rodem z The Last Of Us i książek Cormaca McCarthy’ego. A wszystko to będzie jedynie dodatkiem do wyjątkowego wydarzenia.

Trick or Beat. Największe klubowe Halloween w Polsce?

Trick or Beat, jednodniowy festiwal, ma ambicje by stać się jednym z największych wydarzeń nadchodzącej jesieni w klubowym kalendarium. Organizatorzy stawiają sobie za cel stworzenie eventu o wyrazistym charakterze, dopieszczonej oprawie wizualnej i dźwiękowej oraz z mocnym line-upem. Najważniejsze pozostają kluczowe dla kultury klubowej wartości, o czym mówią sami zainteresowani:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nasz festiwal stawia przede wszystkim na inkluzywność. Scena kobiet zainspirowała nas do tego, aby podjąć działania w kierunku edukacji uczestników odnośnie bezpieczeństwa podczas imprez i wydarzeń masowych. Czujemy, że wciąż panuje ogromna nieświadomość, która powoduje, że duża część płci żeńskiej nie czuje się komfortowo podczas imprez. Chcemy w naszej komunikacji podkreślić, że na naszym evencie nie ma miejsca na jakiekolwiek zachowania, które mogą sprawiać, że ktokolwiek będzie czuć się zagrożony. Chcemy, aby każdy, kto przyjdzie na naszą imprezę czuł się na niej bezpiecznie, niezależnie od tego, co ma na sobie i jakiej jest płci. Zależy nam na tym, aby świadomość zbiorowa była na tyle duża, by nie tylko nasza ochrona czy pracownicy baru byli przygotowani na to, aby reagować w sytuacjach niebezpiecznych.

Trick or Beat – pierwsze ogłoszenie

Impreza podzielona została na trzy tematyczne sceny. Poznaliśmy już pierwsze nazwiska artystek, które na nich zagrają.

Kopuła – Main Stage

An On Bast I Korolova

Iglica Stage

Lady Shaka I Franca

To dopiero początek ogłoszeń, a już robi się gorąco. An On Bast to postać, której nie trzeba przedstawiać polskim klubowiczom. Anna Suda to czołowa artystka rodzimej sceny elektronicznej, której kunszt didżejski i producencki został doceniony na całym świecie. Komplementów nie szczędził jej sam Carl Cox wielokrotnie zapraszając do występów na organizowanych przez siebie imprezach. Szczególne uznanie An On Bast zdobyła za sprawą swoich live actów, które są popisem jej mistrzowskich umiejętności.

An On Bast – fot. Paweł Burdo

Na tej samej scenie, co An On Bast, wystąpi jedna z headlinerek imprezy – Korolova. Czołowa ukraińska producentka i didżejka jest postacią funkcjonującą na pograniczu wielu gatunków. Niezależnie od obranej stylistyki, artystka udowadnia swój talent do tworzenia chwytliwych i dopieszczonych produkcji, które wykręcają wielomilionowe wyniki w serwisach streamingowych. Współpraca z Janem Blomqvistem, premiery Get Physical i Armada, uznanie od Pete’a Tonga czy Tiësto – lista sukcesów Ukrainki już dziś wygląda spektakularnie, a przecież nieustannie się wydłuża. Tym bardziej warto przekonać się na żywo o potencjale drzemiącym w topowej artystce nurtu melodic house i techno.

Korolova – fot. materiały prasowe organizatora

Na scenie nazwanej Iglica Stage, która tej nocy zostanie przejęta wyłącznie przez kobiety, zaprezentuje się rezydentka KaterBlau – Franca. Pochodząca z Monachium artystka dała się poznać jako miłośniczka groove’u, który stara się przemycić zawsze i wszędzie, niezależnie od tego, czy gra house, czy techno. Elastyczne, pełne swobody podejście do występów na żywo sprawia, że sety Francy buzują od pozytywnej energii.

Franca – fot. materiały prasowe

Z kolei Lady Shaka to wschodząca postać nowozelandzkiej sceny klubowej. Rezydująca na co dzień w Londynie artystka nie ogranicza się gatunkowo, przez co umiejętnie lawiruje między house’m, garage, drum’n’bassem czy dancehallem. Jej twórczość spotyka się z coraz lepszym przyjęciem, czego najlepszym dowodem jest debiut na legendarnym festiwalu Glastonbury.

Lady Shaka – fot. materiały prasowe

Trick or Beat. To dopiero początek

Nie jest to pierwsza edycja Trick or Beat. Przypomnijmy – podczas poprzedniej odsłony wrocławskiej imprezy mogliśmy podziwiać takie postacie jak Jeff Mills, Kid Simius czy Michael Meyer. Zgodnie z zapowiedziami, tegoroczny line-up ma zachować podobnie wysoki poziom, zatem możemy liczyć, że już wkrótce kolejne ogłoszenia zawierające największe nazwiska sceny klubowej.

Organizatorami Trick or Beat jest agencją eventowa Loud Production, która na rynku funkcjonuje od blisko 10 lat. Za bookingi imprezy odpowiada C&C Bookings, największa agencja bookingowa w Polsce – skupiająca w swoich szeregach m.in. Catz ‘n Dogz, An On Bast, Jurka Przeździeckiego czy Jacka Sienkiewicza.

Trick or Beat – bilety

Bilety na Trick or Beat 2023 znajdziecie u nsazych przyjaciół z Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →