C&C Bookings świętuje dziesięciolecie. Rezydent Watergate pierwszym gościem hucznego jubileuszu

Fot. Biesmans / Facebook
Eventpromo
C&C Bookings, Biesmans, Ciało, Watergate

A gdyby tak połączyć trzy okazje do świętowania w jedno wydarzenie? Prosimy bardzo. W rolach głównych: C&C Bookings, berliński klub Watergate i... Rafał Cały.

Kawał historii naznaczonej pięknymi wspomnieniami. Obchodzący w tym roku jubileusz dziesięciolecia istnienia nasi dobrzy przyjaciele z C&C Bookings przywołują na myśl wiele skojarzeń. Wspaniali artyści, dziesiątki imprez i niezliczona ilość bookingów zasługują na uznanie znacznie większe niż klasycznie zaśpiewane „100 lat”. Jak widać, dokładnie z takiego założenia wyszli założyciele agencji, którzy zapragnęli hucznego świętowania okrągłych urodzin w sposób do tego najlepszy. W myśl zasady – „albo grubo, albo wcale”.

C&C Bookings świętuje dziesięciolecie. Rezydent Watergate pierwszym gościem hucznego jubileuszu

C&C Bookings. Potrójne święto

Najbliższą okazją do celebracji dziesięciolecia C&C Bookings będzie wrocławskie Ciało, 23 września. Premierową odsłonę serii eventów zaplanowanych w najważniejszych punktach klubowej mapy Polski zainauguruje występ Jorisa Biesmansa (Biesmans). Z tego też względu wrocławska edycja cyklu będzie do granic możliwości wyjątkowa. Oprócz okrągłego święta organizatorów wydarzenia swoje dwudziestolecie obchodzi w tym roku zaprzyjaźniony z agencją berliński klub Watergate.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kolejne specjalne wydarzenie z okazji 10-lecia C&C Bookings odbędzie się 23 września we Wrocławiu / w klubie Ciało. Co więcej, będzie to podwójne świętowanie! Nasz partner, berliński klub Watergate, obchodzi bowiem 20-lecie istnienia. Nie mogliśmy przepuścić okazji, by połączyć to w całość.

Z tej okazji będący rezydentem klubu Biesmans wydał na tę okoliczność specjalną kompilację. Niemiec za cel promocji płyty obrał światowe tournée. Złożyło się tak, a nie inaczej, że jednym z jego przystanków będzie wrocławskie Ciało. Żeby tego było mało, w trakcie imprezy swoje urodziny celebrować szef C&C Bookings, Rafał Cały. Piątkowej nocy zagrają także An On Bast, Michal Zietara, Jurek Przezdziecki, Kuba Sojka, Mihau i rezydenci klubu. CU on the dancefloor(s)!


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →