Chris Liberator wystąpi w Gdańsku, będzie transmisja w Internecie

News

Gdyński projekt We Stream Moment po raz drugi opuszcza macierzystą restaurację Chwila Moment, by zagościć na urodzinowej imprezie Acid Orange Crew i Te33no, podczas której wystąpi Chris Liberator.

Chris Liberator to ikona i największa legenda brytyjskiej sceny Acid Techno, jeden z prekursorów gatunku. Jest producentem blisko 200 singli wydanych w kilkudziesięciu wytwórniach, a także autorem ponad 100 remiksów m.in. dla CJ Bollanda, Wachtmana, Elastica, Secret Knowledge czy Commander Toma. Jego kalendarz jest szczelnie wypełniony, zjeździł wszystkie kontynenty, grając w USA, Australii, Nowej Zelandii, Japonii, Brazylii, RPA, Singapurze, Meksyki i większości krajów Europy, a w Polsce bywał już nie raz na zaproszenie Acid Orange Crew.

Impreza z jego udziałem odbędzie się w sobotę 24 lutego w gdańskim klubie Protokultura.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

We Stream Moment rozpocznie transmisję ok. 1 w nocy, gdy za konsoletą pojawią się Pako i Robo w secie b2b, a następnie klubem zawładnie Chris Liberator.

Dzień wcześniej (w piątek) będzie można obejrzeć liveact Black.Art w ramach 26. edycji We Stream Moment oraz drum’n’bassowych DJ-ów: Potockiego aka Panic System, Snake’a oraz Kosay’a.

Streamy będą dostępne na kanałach facebook.com/westreammoment i youtube.com/westreammoment.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →