The Underground Story – Szczecin z berlińskim techno

fot. materiały prasowe
Eventpromo Wydarzenie Zapowiedzi
the underground story

Zmęczeni mainstreamem oraz business techno? Mamy dla Was świetną wiadomość! Już na początku kwietnia do największego miasta Pomorza Zachodniego zawita plejada berlińskiego techno podziemia. Przygotujcie się na The Underground Story. Sprawdźcie szczegóły!

The Underground Story – 24 godziny dawki solidnego techno

Fani muzyki klubowej ze Szczecina ostatnio mieli okazję bawić się na Arena Festival, który mieliśmy przyjemność patronować. Niecały miesiąc po tym wydarzeniu do Hali Odra ponownie zawitają przedstawiciele berlińskiej sceny techno. Na The Underground Story szykujcie się na dobę wypełnioną niebanalnymi berlińskimi brzmieniami, tworzonymi przez didżejów i producentów, których nie zawsze widać w czołówkach mediów czy na line-upach, ale ich wkład w rozwój i popularyzację sceny stolicy Niemiec jest nie do przecenienia.

Zapraszamy wszystkich do udziału w wielkim techno święcie berlińskiego underground’u. Poznaj najlepszą muzykę berlińskiej sceny techno i świętuj z nami. 24 godzinny niezapomnianej dawki solidnego techno! Niezapomniany Line up! Niesamowita lokalizacja! Połącz się z nami w różnorodności kulturowej i doświadcz prawdziwego berlińskiego brzmienia

– napisali organizatorzy The Underground Story

Impreza startuje w sobotę 2 kwietnia o godzinie 20. W ciągu 24 godzin w szczecińskiej Hali Odra wystąpią: Somewhen, Metaraph, CALLUSH, Kander, CLTX, Afem Syko, Alex Friday, AsmoDeus, Calle, Consumed, DanceDivine, Elis_Elis, Epicx, Frequency, GNSR, Josh Reid, Marc Moeller, NinaLaCool, .RXZN., Rogevar, Speed, Vinya, 403.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Somewhen – HATE Podcast

The Underground Story – bilety

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie w szczecińskiej Hali Odra możecie nabyć na stronie Biletomat.pl. I pula biletów jest dostępna do 31 marca lub do wyczerpania zapasów w cenie 100 zł za wejściówkę, II pula do 1 kwietnia (włącznie) do nabycia za 120 zł, a w dniu imprezy na bramce wejściówka będzie kosztować 150 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →