Szczeciński Arena Festival 2022 już niebawem

fot. materiały prasowe
Festiwale News
Arena Festival 2022, Szczecin, Hala Odra - informacje, data, bilety, line-up, artyści

Juz za niecały miesiąc - 5 marca w szczecińskiej Hali Odra wystąpi wielu artystów z polskiej i zagranicznej sceny techno. Sprawdźcie szczegóły!

Hala pełna techno

Szczeciński Arena Festival 2022 odbędzie się na dwóch scenach mieszczących się w Hali Odra, z potężnym nagłośnieniem oraz bogatą oprawą wizualną pełną świateł i laserów. Na początku marca na Pomorze Zachodnie przybędzie wielu artystów polskiej sceny klubowej, znanych z występów na największych polskich arenach, takich jak katowicki Spodek czy Instytut Energetyki w podwarszawskich Morach.

Gwiazdą wieczoru będzie brazylijski duet – PetDuo. Powstały w 1997 roku w São Paulo, a bazujący w Berlinie duet hard-techno od samego początku przełamuje trendy swoją nonkonformistyczną postawą i indywidualistycznym etosem. Są uważani za innowatorów, którzy ukształtowali wiele popularnych trendów w techno. Anne Gelfei oraz Davida Elie Merlino to nie tylko para na scenie, ale również w życiu prywatnym. Szaleni, zawsze uśmiechnięci i niezwykle sympatyczni, uwielbiający oraz szanujący fanów, którzy licznie przychodzą na ich występy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

PETDuo @ Aquasella Festival 2014

Arena Festival 2022 – line-up

Poza PetDuo na Black Stage (Foodcourt) wystąpią znani przedstawiciele szybszych i mocniejszych brzmień muzyki elektronicznej:
BrokenBeat, Carla Roca, Darya, Dida, Hellboy, Lopez & Czortez, Neomi DJ, Peter Fern, RaveOn oraz Sinner.

CARLA ROCA – Mayday Poland Stream

Sprawdź także: VONDA7 z najnowszą EP-ką dla Anjunadeep

Z kolei na drugiej scenie – White Stage, będzie można usłyszeć lżejszą muzykę, a zagrają dla Was:
Cherry aka BreakNtune, Deakaluka, Dżony Dep, Felix Crash, KarlO, Konopnicki & Martin Koltek Live, Odra, Rethe, Simon Lee i TomAsh Pokrętło.

Cherry aka BreakNtune @ BASS PLANET 2020

Arena Festival 2022 – bilety

Początek imprezy 5 marca o godzinie 18:00. Pierwsza pula biletów została wyprzedana, bilety z drugiej puli kupicie za 80 zł, a z trzeciej za 90 zł. Dodatkowo organizatorzy oferują specjalne wejściówki VIP w cenie 150 zł – trzeba się śpieszyć z decyzją zakupu, ponieważ ich ilość jest ograniczona tylko do 60 sztuk. Więcej szczegółów znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

Arena Festival 2022, Szczecin, Hala Odra - line-up, artyści, kto wystąpi
Arena Festival 2022 / fot. materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →