Fokus w wersji elektronicznej, czyli mocny bas na Synchro City

fot. Fokus/Facebook
Eventpromo
Fokus w wersji elektronicznej, czyli mocny bas na Synchro City

Legenda polskiego hip-hopu odwiedzi Szczecin. Na Synchro City oprócz Fokusa spotkacie jednak również solidne przedstawicielstwo gatunków drum'n'bass, liquid czy jungle.

Nawet jeśli od dekady nie słuchałeś niczego poza techno, z pewnością znasz Fokusa z Paktofoniki. Pionier polskiego hip-hopu wciąż na nowo odkrywa swoje brzmienie, zagłębiając się coraz bardziej w świat elektroniki. Tym razem raper odwiedzi Szczecin z okazji nadchodzącego Synchro City.

Nie tylko Fokus

Na swojej najnowszej EP-ce wykorzystuje wcześniej przez siebie nieeksplorowane brzmienia. AROGANT opisywana jest przez wydawcę jako EDM trap albo basshouse. Fokus udowodnił tym samym jak świeże i wciąż czujne są jego muzyczne intuicje.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na nadchodzącym Synchro City doświadczymy jednak całego przekroju gatunków, których wspólnym mianownikiem jest gruba linia basowa. Na dwóch scenach Hali Odra usłyszymy nie tylko występy w stylu basshouse, ale także drum’n’bass, liqiud czy jungle, w wykonaniu kolektywu Rave River oraz Zombie.

Front Hali Odra wypełnią hip-hop i afrobeat, także fani rytmów znanych z City Hall znajdą coś dla siebie. O tę scenę wydarzenia zadba DJ SempOne.

Synchro City w Hali Odra

Szczeciński event to jednak nie tylko muzyka. Uczestnicy i uczestniczki będą mieli również okazję zobaczyć pokaz fryzjerstwa artystycznego Rafała Tasarza, napić się kraftowego piwa z Browaru Gryfus czy doświadczyć performance’u Macieja „KREDY” Jurkiewicza. Lokalny graficiarz przemieni stary fortepian w prawdziwe dzieło sztuki streetartowej. Jeżeli dalej będziecie głodni wrażeń, będziecie mogli odwiedzić znane wszystkim miłośnikom i miłośniczkom Hali Odra foodtracki.

Synchro City już 11 listopada. Start o godzinie 20:00! Bilety na wydarzenie możecie kupić za pośrednictwem serwisu Biletomat.pl

Fokus w wersji elektronicznej, czyli mocny bas na Synchro City
fot. Materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →