Adana Twins w listopadzie odwiedzą legendarny trójmiejski lokal

fot. Philipp Gladsome/Facebook/Adana Twins
Eventpromo
Adana Twins w listopadzie odwiedzą legendarny trójmiejski lokal

Hamburski duet niedługo zagra dla sopockiej publiczności. Słynny klub Sfinks700 będzie gościł Adana Twins już 12 listopada.

Duetu Adana Twins z pewnością nie trzeba przedstawiać żadnej miłośniczce ani miłośnikowi house’u. Niemiecki duet prosto z Hamburga znany jest ze swoich mrocznych, naładowanych emocjonalnie setów. Choć najsilniejszą inspiracją w ich twórczości jest z pewnością klasyczny house, Adana Twins już od ponad dekady naginają granice tego gatunku, komponując świeże, pełne niuansów brzmienia.

Adana Twins już w listopadzie w Sfinks700

Legendarny duet w trakcie kilkunastu lat kariery organizował trasy koncertowe na niemal każdym kontynencie. Tym razem odwiedzi Sopot, z wyjątkowym setem dla gości słynnego Sfinks700. Ten lokal może pochwalić się jeszcze dłuższą tradycją niż headliner nadchodzącej imprezy. Swoją historią sięga jeszcze lat 90., będąc jednym z pierwszych lokali w Polsce grających muzykę techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To wyjątkowe miejsce, mieszczące się niedaleko sopockiej plaży, od lat zaprasza do siebie najważniejsze nazwiska zarówno polskiej, jak i światowej sceny elektroniki. Nie inaczej jest w przypadku niemieckiego duetu, który może pochwalić się nie tylko solidną dyskografią. Hamburski duet znany jest również jako właściciel innowacyjnej wytwórni TAU, promującej jednych z najciekawszych przedstawicieli oraz przedstawicielek współczesnej sceny (m.in. Innellea, Echonomist, BOg, Daniel Bortz).

W portfolio duetu znajduje się również wyjątkowy występ dla Cercle w Marsylii, czy nagranie słynnego Essential Mix dla BBC Radio 1. W swoim ostatnim wydaniu współpracują natomiast z zespołem Local Suicide w utworze Whispering.

Kierunek, Trójmiasto

Już 12 listopada Adana Twins po raz pierwszy zaczarują trójmiejską publiczność. Obecność w Sfinks700 wydaje się więc obowiązkowa. Na głównej scenie, oprócz headlinerów, występ w konwencji b2b dadzą Microb i Tuxedo. Na scenie przy fontannie zagrają natomiast Fresh i Glasse.

Start imprezy o 21:30. Bilety na wydarzenie w cenie 60 zł możecie kupić już teraz za pośrednictwem portalu Biletomat.pl.

Adana Twins w listopadzie odwiedzą legendarny trójmiejski lokal
fot. Materiały promocyjnePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →