Solidna porcja parkietowych bangerów. Rebekah ogłasza wydanie nowej EP-ki

fot. Naijamuzic.com
News
Rebekah: 5 nowych kawałków n

Najnowsze wydawnictwo Rebekah zatytułowane No Escape pojawi się wedle słów artystki 25 listopada.

Rebekah: 5 nowych kawałków na koniec roku

Rebekah powraca do swojej wytwórni Elements, aby wydać pierwszą od dwóch lat solową EP-kę zatytułowaną No Escape. Płyta składać się będzie z pięciu nagrań, które mają umocnić status DJ-ki jako innowacyjnej i stale rozwijającej się artystki w świecie techno.

Tworzenie solowej EP-ki nie było najłatwiejsze po dwuletniej przerwie. Z całą tą niepewnością związaną z koronawirusem i zamieszaniem dotyczącym kierunku, w którym zmierzał przemysł muzyczny, nie miałam raczej lekkiej głowy do pracy, ale ponowne dawanie występów i radość z dzielenia się energią z ludźmi były dla mnie wystarczającą inspiracją, aby po prostu wejść do studia i nagrać nowe kawałki. Będę szczera, nie próbowałam na siłę nic upiększać i przygotowałam po prostu kilka bangerów na sety DJ-skie

– tłumaczy Rebekah.

Oprócz pracy nad swoją muzyką i ostatnio ponownego grania setów, w 2020 roku Rebekah rozpoczęła kampanię przeciwko molestowaniu seksualnemu w muzyce tanecznej, #ForTheMusic, o której więcej pisaliśmy tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Solidna porcja parkietowych bangerów. Rebekah ogłasza wydanie nowej EP-ki
fot. Naijamuzic.com

Twarda zawodniczka hard techno

Rebekah jest jedną z najbardziej szanowanych postaci w świecie hard techno. Jest DJ-ką, producentką, właścicielką wytwórni i organizatorką imprez, która wychowała się na niesławnej scenie klubowej Birmingham lat 90., znanej międzynarodowo między innymi przez takie postaci jak Surgeon i Regis.

Artystka wydawała muzykę we wpływowych wytwórniach takich jak Soma, CLR, Modularz, Perc Trax i Mord, pokazując swoje bezkompromisowe podejście do produkcji i sound designu. Poprzez swoją wytwórnię Elements rozwija unikalne podejście do brutalistycznego stylu techno, a także bada inne brzmienia w jego obrębie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →