Wyjście ze strefy komfortu. Rebekah zapowiada masywną kompilację techno w ramach starego „wyzwania”

Fot. Rebekah / Instagram
News
Rebekah

Dwóch lat potrzebowała Rebekah, aby podzielić się ze światem efektem pracy w postaci dziesięcioczęściowej kompilacji zatytułowanej X Compilation. Kogo na niej usłyszymy i czym właściwie jest najnowsze VA brytyjskiej artystki? Sprawdźmy.

Wszystko zaczęło się wraz z nadejściem pandemii. Pierwszy lockdown na dobre zbierał żniwa, zamykając w domach wszystkich jak leci. W tym trudnym dla wszystkich okresie Rebekah Teasdale nie zamierzała popadać w rozpacz. Będąc z natury pracoholiczką, stworzyła 10×10 Production Challenge.

Rebekah lubi wyzwania

Powstały z myślą o wyznaczaniu zaprzyjaźnionym producentom codziennych muzycznych zadań projekt, miał za zadanie pomóc wyjść im ze swojej strefy komfortu tak, by każdego dnia dostarczali gotowe do publikacji utwory. Dzięki skupieniu całego procesu twórczego w tak krótkim czasie, inicjatywa zaowocowała różnorodną kolekcją dziesięciu unikalnych kawałków, które finalnie ukażą się na X Compilation na poczet należącej do Rebekah wytwórni Elements.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od dramatycznego i wokalnego utworu Entropic otwierającego kompilację, aż po mocny finał Saluki Matthew Cairnsa, całość jest bezkompromisowym pokazem surowych, energicznych produkcji i świeżych pomysłów wydawnictwem. Zawartość muzyczna kompilacji obejmuje zarówno wyraziste i mocne techno, jak i gęstą, eksperymentalną elektronikę.

Rebekah, X Compilation, Elements
Fot. Elements

Jestem naprawdę zaszczycona, że mogę zaprezentować tę kompilację jako wgląd w to, co udało się osiągnąć w ramach kreatywnego wyzwania 10×10. Ponowne połączenie się w ten sposób z muzyką i innymi producentami przyniosło bardzo potrzebne światło w okresie niepewności na scenie i na całym świecie, kiedy walczyliśmy z pandemią.

– wyjawiła Rebekah

Pełna Tracklista X Compilation:

01. Entropic Breath
02. TessDay 2
03. CylonikRadiator Love
04. Prieste5sUncertain Love
05. HMGDay 5
06. RebekahDead To Me
07. Vera GraceYes Sir
08. unpersonOblivion Will Save you
09. SupercontinuumSupercontinent
10. Matthew CairnsSaluki

Premierę X Compilation zaplanowano na 24 czerwca.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →