Rebekah prezentuje nową kompilację w słusznej sprawie

News

Rebekah nie zwalnia tempa. Już dzisiaj możemy wysłuchać jej najnowszej składanki, która zawiera imponująca liczbę 38 utworów. Płyta zatytułowana End Silence jest częścią kampanii #ForTheMusic. Przeczytaj o idei przedsięwzięcia.

Rebekah i jej głos dla niesłyszalnych

Pochodząca z Birmingham Rebekah przyzwyczaiła nas do regularnych wydawnictw sygnowanych markami najlepszych techno labeli na świecie. Jej muzyka zawitała na oficynach, których nie trzeba szerzej przedstawiać – CLR, Soma czy Mord.

Fundusze uzyskane ze sprzedaży najnowszej kompilacji End Silence mają pomóc zrealizować nowy film edukacyjny w ramach kampanii przeciwko nękaniu #ForTheMusic. Rebekah mocno supportuje wspomnianą ideę, do której zaprosiła wielu utalentowanych producentów. Zestaw artystów, którzy wzięli udział w kampanii i podzielili się swoim utworem na tej płycie jest imponująca. Znajdziemy tu potężne produkcje z niebywałym parkietowym potencjałem od m.in. Remco Beekwilder, SLAM, Sunil Sharpe, Patrick DSP, AnD i wielu innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rebekah prezentuje nową kompilację w słusznej sprawie

Bezpieczeństwo na parkiecie dla wszystkich

Kampania #ForTheMusic założona przez angielską artystkę z ponad 20-letnim stażem, rozpoczęła się na dobre w kwietniu 2020 roku. Ma ona na celu zapewnienie artystom oraz pracownikom branży muzycznej ochrony przed molestowaniem seksualnym. Kolejnymi postulatami jest również zagwarantowanie bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz definitywne zakończenie milczenia wśród artystów, których spotyka to zjawisko. Powodem nakręcenia krótkiego filmu dokumentalnego ma być przede wszystkim przedstawienie poruszanego tematu szerszej grupie odbiorców.

W przeszłości Rebekah sama miała do czynienia z przemocą psychiczną i wykorzystywaniem seksualnym, co było przyczynkiem do zainicjowania tej kampanii. Wierzy, że dzięki temu filmowi pokaże światu jak wygląda noc w klubie z perspektywy najbardziej bezbronnych. Hołdujemy takim pomysłom – osoby, których głos jest słyszalny w skali masowej muszą go używać w obronie słabszych.

Jeśli ktoś jest zainteresowany aby pomóc przy realizacji tego projektu, może dorzucić swoją cegiełkę pod tym adresem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →