Rebekah prezentuje nową kompilację w słusznej sprawie

News

Rebekah nie zwalnia tempa. Już dzisiaj możemy wysłuchać jej najnowszej składanki, która zawiera imponująca liczbę 38 utworów. Płyta zatytułowana End Silence jest częścią kampanii #ForTheMusic. Przeczytaj o idei przedsięwzięcia.

Rebekah i jej głos dla niesłyszalnych

Pochodząca z Birmingham Rebekah przyzwyczaiła nas do regularnych wydawnictw sygnowanych markami najlepszych techno labeli na świecie. Jej muzyka zawitała na oficynach, których nie trzeba szerzej przedstawiać – CLR, Soma czy Mord.

Fundusze uzyskane ze sprzedaży najnowszej kompilacji End Silence mają pomóc zrealizować nowy film edukacyjny w ramach kampanii przeciwko nękaniu #ForTheMusic. Rebekah mocno supportuje wspomnianą ideę, do której zaprosiła wielu utalentowanych producentów. Zestaw artystów, którzy wzięli udział w kampanii i podzielili się swoim utworem na tej płycie jest imponująca. Znajdziemy tu potężne produkcje z niebywałym parkietowym potencjałem od m.in. Remco Beekwilder, SLAM, Sunil Sharpe, Patrick DSP, AnD i wielu innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rebekah prezentuje nową kompilację w słusznej sprawie

Bezpieczeństwo na parkiecie dla wszystkich

Kampania #ForTheMusic założona przez angielską artystkę z ponad 20-letnim stażem, rozpoczęła się na dobre w kwietniu 2020 roku. Ma ona na celu zapewnienie artystom oraz pracownikom branży muzycznej ochrony przed molestowaniem seksualnym. Kolejnymi postulatami jest również zagwarantowanie bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz definitywne zakończenie milczenia wśród artystów, których spotyka to zjawisko. Powodem nakręcenia krótkiego filmu dokumentalnego ma być przede wszystkim przedstawienie poruszanego tematu szerszej grupie odbiorców.

W przeszłości Rebekah sama miała do czynienia z przemocą psychiczną i wykorzystywaniem seksualnym, co było przyczynkiem do zainicjowania tej kampanii. Wierzy, że dzięki temu filmowi pokaże światu jak wygląda noc w klubie z perspektywy najbardziej bezbronnych. Hołdujemy takim pomysłom – osoby, których głos jest słyszalny w skali masowej muszą go używać w obronie słabszych.

Jeśli ktoś jest zainteresowany aby pomóc przy realizacji tego projektu, może dorzucić swoją cegiełkę pod tym adresem.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →