Steffi zapowiada nowym album. Fani ciężkiego techno będą happy

Fot. BBC Radio 1
News

Płyta powstawała m.in. w nowym studiu i centrum twórczym Steffi w jej portugalskiej siedzibie.

Steffi z nowymi, emocjonalnymi utworami

Składający się z dziesięciu utworów album The Red Hunter ukaże się 24 października i będzie poruszał takie tematy, jak rodzina, życiowe zmiany i „kobiece duchy”. Album został częściowo wyprodukowany w Candy Mountain, nowym studiu i kreatywnym centrum Steffi na portugalskiej wsi. Dodatkowo wydawnictwo ukaże się w nowej wytwórni artystki, również nazywającej się Candy Mountain. Steffi zadedykowała nową płytę swojej zmarłej matce i mówi, że „piosenki z The Red Hunter są dla niej bardzo osobiste i emocjonalne”, ale „oznaczają również coś nowego, swoistą transformację i zmianę”.

Zaczęłam pracować nad The Red Hunter kilka lat temu, dlatego piosenki zawarte na płycie są dla mnie bardzo osobiste i emocjonalne, ale jednocześnie oznaczają coś nowego. Ten okres odzwierciedla przejście i zmianę. Candy Mountain było dla mnie idealnym miejscem, aby zakończyć album i poskładać wszystko w całość

– powiedziała Steffi w rozmowie z Resident Advisor.

Steffi – North Facing Shade

Wnioski z życiowych doświadczeń

Okładka albumu, która przedstawia rzeźbę Reina Vollenga, jest autorstwa Michiela de Vreede’a. Producentka zadedykowała nową płytę swojej zmarłej matce. Steffi będzie promować album serią setów na żywo. Więcej szczegółów zostanie ujawnionych wkrótce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na albumie opowiadam o dwuznaczności osobistych relacji, wzlotach i upadkach, łagodnych momentach i zderzeniach, jakie zdarzają się między dwoma osobami. Ten album jest jak całe życie, proces, który należy przeżyć i z którego należy wyciągnąć wnioski, aby ciągle przekształcać go w coś nowego

– dopowiada artystka.

Candy Mountain – tracklista

  1. Irreversible Cessation
  2. Alternation Of High And Low
  3. Primary Chaos
  4. North Facing Shade
  5. The Red Hunter
  6. Tragedy Turns To Comedy
  7. Agent Of Change
  8. Individuals From All Walks
  9. South Facing Brightness
  10. Lasting Lovers
Steffi zapowiada nowym album. Fani ciężkiego techno będą happy
Fot. Okładka Candy Mountain

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →