SBTRKT publikuje nowy utwór, a my się nim jaramy

Fot. Festicket
News

Jest to trzeci singiel artysty od czasu powrotu SBTRKT po sześcioletniej przerwie.

SBTRKT i duch

Po czerwcowych kawałkach Bodmin Moor i Miss The Days SBTRKT prezentuje trzeci nowy singiel zatytułowany Ghost, którym mocno zaznacza swój powrót na scenę po kilkuletniej przerwie. Tym razem mamy do czynienia ze spokojnym, nieco introwertycznym utworem, w którym gościnnie udziela się wokalistka o ksywce Leilah.

SBTRKT – Ghost

„’Ghost’ jest o tym, jak hałaśliwy jest świat, o zmęczeniu, jakie wywołuje i w rezultacie o wyłączeniu się i chęci dysocjacji przy jednoczesnym ukrywaniu swojego stanu umysłu. Zaczęliśmy nagrywać ten utwór, kiedy poznałem artystkę, a obecnie przyjaciółkę Saya Gray około trzy lata temu. To był jeden z pomysłów, który powstał w wyniku naszego połączenia… Niedługo potem poznałem Leilah, która jest teraz również bardzo dobrą przyjaciółką. Dużo pisałyśmy razem przez pandemię i współtworzyłyśmy pozostałe teksty

– tłumaczy w informacji prasowej SBTRKT.

Będzie nowa płyta?

W 2021 roku SBTRKT zasugerował powrót do grania, kiedy napisał o dziesiątej rocznicy powstania swojej debiutanckiej płyty:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Może pewnego dnia zagram kilka niepublikowanych wycinków z albumu, a także wykonam go jako jedną płytę na własną rękę!. Myślę, że ważniejsze jest to, że piszę nową muzykę od dłuższego czasu… to było zbyt długo, ale „dobre gówno” wymaga czasu i nie mogę się doczekać, aby się nim z wami podzielić.

Ostatnim albumem SBTRKT jest wydany przed sześcioma laty Save Yourself. W 2018 roku producent podzielił się przerobioną wersją kawałka Chance The Rappera mixtape’u Coloring Book All We Got.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →