Joy Orbison się nie zatrzymuje. Rok temu znakomita płyta, teraz świetny nowy numer

fot. Rosie Marks
News
joy orbison

Po serii bardziej eksperymentalnych EP-ek brytyjski didżej i producent Joy Orbison znowu wypuszcza utwory nastawione na parkiet - tym razem wypuścił kawałek nawiązujący do ubiegłorocznego udanego wydawnictwa. Sprawdźcie sami!

Joy Orbison – nowy rok, nowe wyzwania

Londyński artysta jest aktualnie na fali – po zeszłorocznym sukcesie mixtape’u still slipping vol. 1 mixtape, dzięki któremu został okrzyknięty zwycięzcą w kategorii Best Album w plebiscycie DJ Mag Best Of British, słuchacze czekają na nowe kawałki i występy. Artysta na początku tego roku zorganizował także własną, na wpół regularną imprezę w Londynie, Just For You, w piwnicy Soho.

Nowy singiel pinky ring stanowi spójny koncept wraz z wydanym pod koniec ubiegłego roku kawałkiem red velve, o którym pisaliśmy na naszej stronie. Wciąż jest dość minimalistycznie, ale z typowym dla artysty londyńskim pazurem do delikatnych breaków czy sampli wokalnych romansujących z pionierskimi dźwiękami dubstepu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

3 kwietnia, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Joy Orbison wystąpi na londyńskim Ministry Of Sound, podczas którego będzie promował japońską markę streetwearową Cav Empt.

Pinky ring możecie kupić za 1,3 dolara na Bandcampie artysty. Za taki potencjał parkietowy cena za ten jakościowy numer brzmi jak promocja.


Joy Orbison – szybko na szczyt

Twórczość Petera O’Grady’ego, lepiej znanego jako Joy Orbison lub Joy O, to korelacja house’u, dubstepu funky, UK garage’u i oldschoolowych jungli. Pierwszy raz o artyście zrobiło się głośno po premierze debiutanckiego singla Hyph Mngo, wydanego przez Hotflush Recordings we wrześniu 2009 roku. Brytyjczyk kilka razy gościł w naszym kraju – zagrał m.in. na katowickim OFF Festivalu.

Joy Orbison – Hyph MngoPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →