Joy Orbison z debiutanckim mixtape’em

Fot. Materiały promocyjne

Joy Orbison wydał debiutancki mixtape. Wydawnictwo zatytułowane still slipping vol. 1 jest już dostępne na winylu, CD i kasecie.

Joy Orbison w roli debiutanta

Joy Orbison wydał właśnie swój pierwszy karierze mixtape. Still slipping vol. 1 to ukłon w stronę jego EP-ki Slipping z 2019 roku. Wydawnictwo zostało ogłoszone w lipcu tego roku, a teraz ukazuje się za pośrednictwem labelu XL Recordings.

Mixtape zawiera szereg wokalnych produkcji i kolaboracji pomiędzy Orbisonem – który został rezydentem BBC Radio 1 zeszłego lata – a Herronem, Jamesem Massiah, Bathe, Léa Sen, Goya Gumbani i Tysonem. Na płycie znalazły się również fragmenty nagrań od matki, ojca, siostry i dwóch wujków producenta, z których jeden niedawno zmarł. Nagrania te powstały w trakcie lockdownu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pracowałem nad pomysłem mixtape’u już od jakiegoś czasu. Nigdy tak naprawdę nie chciałem zrobić albumu, ale sposób, w jaki tworzę i słucham muzyki bardzo się zmienił w ciągu ostatnich kilku lat i nie zawsze ma to sens na singlu czy EPce. Zdałem sobie również sprawę, że chciałbym, aby moje płyty lepiej sprawdzały się, jako pewna forma nagrywania ścieżek dźwiękowych podczas podróży autobusem – skomentował Orbison.

Dodał również:

W mojej głowie jest to płyta soulowa, ale nie jestem pewny, czy ludzie tak ją odbiorą. Gwiazdą okładki jest moja wspaniała kuzynka Leighann, która w młodym wieku zapoznała mnie z jungle, d’n’b i UK garage. Bez niej nie robiłbym tego, co robię dzisiaj.

still slipping vol. 1 ukazał się na winylu, CD i kasecie, wraz z wykonanymi we współpracy z tokijską marką odzieżową Cav Empt dodatkami. Mixtape można nabyć poprzez serwis Bandcamp.

Joy Orbison – człowiek, który podbił londyńskie parkiety

Joy Orbison (tak naprawdę Peter O’Grady) to angielski DJ i producent muzyki elektronicznej. Jego styl to mozaika takich stylów jak house, dubstep, UK funky, UK garage, deep house i jungle. Jego uznany debiut Hyph Mngo został wydany w 2009 roku. Kolejne wydawnictwa ukazywały się nakładem m.in. Aus Music oraz Doldrums. Peter O’Grady jest również znany ze współpracy z Boddika.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →