Członkowie Massive Attack ponownie zaangażowani. Tym razem w pomoc dla Ukrainy

fot. Ben McMahon
News
Massive Attack

Robert "3D" Del Naja z Massive Attack sprzedaje swoje dwa obrazy dla Ukrainy. Wszystkie dochody ze sprzedaży zostaną przeznaczone na humanitarny apel Komitetu ds. Katastrof, który pomaga osobom dotkniętych wojną. Sprawdźcie szczegóły!

Massive Attack solidarne z Ukrainą

Massive Attack jest szczególnie zaangażowane w sprawie obecnej sytuacji w Ukrainie, wykorzystując swoją platformę do proszenia ludzi o darowizny oraz kierując o komentarze do rządu Wielkiej Brytanii. Krótko po rosyjskiej inwazji, gdy ponad milion ludzi zaczęło uciekać z Ukrainy, Robert Del Naja zamieścił na Instagramie serię zdjęć, z komentarzem: „Nie machaj flagami, zrzekaj się wiz”. Na zdjęciu muzyk oznaczył brytyjską minister spraw wewnętrznych Priti Patel. Jak podał korespondent TVN24 w Londynie, po kilku dniach rozpoczęcia inwazji przez restrykcyjną politykę wizową brytyjskiego rządu, Wyspy Brytyjskie wpuściły do swojego kraju jedynie… 50 uchodźców z Ukrainy!

Oba obrazy autorstwa popularnego 3D zatytułowane Wojna w Ukrainie będą sprzedawane jako odbitki po 150 funtów za sztukę, z których 10 to „losowo przydzielone, ręcznie wykańczane wydania”. Wyprzedaż błyskawiczna obu odbitek już się rozpoczęła i potrwa do 22 marca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wyprzedaż 14-dniowych odbitek. Ze względu na ogromne wsparcie uruchamiamy drugą edycję. Oba wydruki będą dostępne do 22 marca

– napisał Robert Del Naja w zeszłym tygodniu.

Każdy wydruk jest dostępny na papierze o wymiarach 70 cm x 50 cm. Dowiedz się więcej o sprzedaży tutaj.

Massive Attack – fan zespołu na froncie

Niedługo po rozpoczęciu haniebnej inwazji Rosji w Ukrainie bristolski zespół opublikował filmik ich fana – ukraińskiego muzyka Świętosława „Sławy” Wakarczuka, który jechał na front słuchając legendarnego kawałka Angel z kultowej płyty Mezzanine.

Cześć! Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak ważne jest Wasze wsparcie. Kręcę ten filmik ze środkowej Ukrainy, mam na sobie kamizelkę kuloodporną, a mój nastrój pompuje dzięki Waszej muzyce. Dziękuję za Wasze wsparcie oraz Waszych kolegów ze świata. To niesamowite. Ukraina zwycięży – prędzej czy później. Przetrwamy, ponieważ jesteśmy po dobrej stronie. Dziękuję. Slava Ukrainie!

– powiedział Slawa w swoim filmiku

Zespół udostępnił również filmik, gdzie Sława Wakarczuk śpiewa w gotowej do obrony przed rosyjskim najeźdźcą Odessie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →