Członkowie Massive Attack ponownie zaangażowani. Tym razem w pomoc dla Ukrainy

fot. Ben McMahon
News
Massive Attack

Robert "3D" Del Naja z Massive Attack sprzedaje swoje dwa obrazy dla Ukrainy. Wszystkie dochody ze sprzedaży zostaną przeznaczone na humanitarny apel Komitetu ds. Katastrof, który pomaga osobom dotkniętych wojną. Sprawdźcie szczegóły!

Massive Attack solidarne z Ukrainą

Massive Attack jest szczególnie zaangażowane w sprawie obecnej sytuacji w Ukrainie, wykorzystując swoją platformę do proszenia ludzi o darowizny oraz kierując o komentarze do rządu Wielkiej Brytanii. Krótko po rosyjskiej inwazji, gdy ponad milion ludzi zaczęło uciekać z Ukrainy, Robert Del Naja zamieścił na Instagramie serię zdjęć, z komentarzem: „Nie machaj flagami, zrzekaj się wiz”. Na zdjęciu muzyk oznaczył brytyjską minister spraw wewnętrznych Priti Patel. Jak podał korespondent TVN24 w Londynie, po kilku dniach rozpoczęcia inwazji przez restrykcyjną politykę wizową brytyjskiego rządu, Wyspy Brytyjskie wpuściły do swojego kraju jedynie… 50 uchodźców z Ukrainy!

Oba obrazy autorstwa popularnego 3D zatytułowane Wojna w Ukrainie będą sprzedawane jako odbitki po 150 funtów za sztukę, z których 10 to „losowo przydzielone, ręcznie wykańczane wydania”. Wyprzedaż błyskawiczna obu odbitek już się rozpoczęła i potrwa do 22 marca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wyprzedaż 14-dniowych odbitek. Ze względu na ogromne wsparcie uruchamiamy drugą edycję. Oba wydruki będą dostępne do 22 marca

– napisał Robert Del Naja w zeszłym tygodniu.

Każdy wydruk jest dostępny na papierze o wymiarach 70 cm x 50 cm. Dowiedz się więcej o sprzedaży tutaj.

Massive Attack – fan zespołu na froncie

Niedługo po rozpoczęciu haniebnej inwazji Rosji w Ukrainie bristolski zespół opublikował filmik ich fana – ukraińskiego muzyka Świętosława „Sławy” Wakarczuka, który jechał na front słuchając legendarnego kawałka Angel z kultowej płyty Mezzanine.

Cześć! Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak ważne jest Wasze wsparcie. Kręcę ten filmik ze środkowej Ukrainy, mam na sobie kamizelkę kuloodporną, a mój nastrój pompuje dzięki Waszej muzyce. Dziękuję za Wasze wsparcie oraz Waszych kolegów ze świata. To niesamowite. Ukraina zwycięży – prędzej czy później. Przetrwamy, ponieważ jesteśmy po dobrej stronie. Dziękuję. Slava Ukrainie!

– powiedział Slawa w swoim filmiku

Zespół udostępnił również filmik, gdzie Sława Wakarczuk śpiewa w gotowej do obrony przed rosyjskim najeźdźcą Odessie.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →