Joy Orbison dzieli się nowym kawałkiem i zapowiada pokaźną porcję nieopublikowanej dotąd muzyki

Fot. Materiały promocyjne
News

Utwór red velve7 trafił do nas nakładem labelu XL Recordings.

Joy Orbison na czerwono

Po wydaniu swojego debiutanckiego mixtape’u still slipping vol. 1 w sierpniu tego roku Joy Orbison –  DJ i producent naprawdę nazywający się Peter O’Grady – podzielił się nowym singlem, red velve7. Wydany przez XL Recordings utwór to pierwszy przedsmak „sporej ilości niepublikowanej muzyki” od O’Grady’ego i podobnie jak still slipping vol. 1, odwołuje się do jego ostatnich doświadczeń życiowych. Na okładce znalazło się zdjęcie babci O’Grady’ego, która w czasach jego dorastania prowadziła w zachodnim Londynie pub o tematyce muzycznej.

Joy Orbison – red velve7

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Joy Orbison – wspomnienia z dzieciństwa

Joy Orbison dodał, że „dopiero się rozkręca” i „zdradzi więcej na ten temat w ciągu najbliższych kilku miesięcy”.

Still slipping pochodzi z bardzo wyraźnego miejsca w mojej głowie i poczułem, że muszę się podrapać. Powrót do studia był ekscytujący, bo znów byłem głodny odkrywania nowych pomysłów. Siedzę nad sporą ilością niewydanej muzyki, ale naprawdę chciałem wydać ten utwór przed końcem roku. red velve7 to w zasadzie ja na moich deckach wpatrujący się w ścianę mojej sypialni, kiedy byłem dzieciakiem, żałując, że nie grałem swojego wielkiego intro na sound-systemie – czytamy w informacji prasowej na temat singla.

W 2019 roku znakomite debiutanckie wydawnictwo Joy Orbisona Hyph Mngo skończyło 10 lat.

Polub muno.pl na Facebooku:

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →