SBTRKT przerywa sześcioletnie milczenie

Fot. Telekom Electronic Beats
News
SBTRKT znów dla nas zagra

SBTRKT udostępnił na YouTube tajemnicze wideo zapowiadającego jego nowy projekt. Sprawdźcie szczegóły.

SBTRKT znów dla nas zagra

Autor przeboju Wildfire zakończył trwającą od 2016 roku przerwę w działalności artystycznej. Brytyjski producent opublikował w mediach społecznościowych informację, że wkrótce możemy spodziewać się od niego nowej porcji muzyki. Po tym wpisie, na YouTube pojawił się film BODMIN MOOR Prequel, który jest zwiastunem nowego wydawnictwa muzyka. Zwiastun, wyreżyserowany przez The Rest, w którym biorą udział Seyana Patela oraz Chaneil Kular z serialu Sex Education, pokazuje dziecko w masce z okładki debiutanckiego albumu SBTRKT z 2011 roku, które ogląda kreskówkę z postacią w tej samej masce. Następnie rozkłada ono tajemniczy kawałek materiału, który jest zawinięty jak mapa.

SBTRKT – BODMIN MOOR Prequel

Tajemnicza strona internetowa

Producent zamieścił również link do tajemniczej strony internetowej thevanishingpost.com, która pokazuje różne obrazy nawiązujące do awatara SBTRKT. Nie znamy jeszcze daty premiery nowego wydawnictwa naszego zamaskowanego kolegi, ale ta może pojawić się w każdej chwili, także będziemy z pewnością czujni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2021 roku SBTRKT zasugerował powrót do grania, kiedy napisał o dziesiątej rocznicy powstania swojej debiutanckiej płyty:

Może pewnego dnia zagram kilka niepublikowanych wycinków z albumu, a także wykonam go jako jedną płytę na własną rękę!. Myślę, że ważniejsze jest to, że piszę nową muzykę od dłuższego czasu… to było zbyt długo, ale „dobre gówno” wymaga czasu i nie mogę się doczekać, aby się nim z wami podzielić.

Ostatnim albumem SBTRKT był wydany przed sześcioma laty Save Yourself. W 2018 roku producent podzielił się przerobioną wersją kawałka Chance The Rappera z mixtape’u Coloring Book All We Got.

Fot. Telekom Electronic Beats


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →