SBTRKT po siedmiu latach wraca z najnowszym krążkiem

via YouTube
News
sbtrkt

Na to czekali wyznawcy brytyjskiego artysty kryjącego się pod pseudonimem SBTRKT. Jedna z bardziej oryginalnych postaci na scenie z muzyka elektroniczną powraca z najnowszym krążkiem zatytułowanym The Rat Road. Sprawdź szczegóły.

Długo wyczekiwany album SBTRKT

Zaplanowany na 5 maja krążek The Rat Road będzie trzecim, pełnowymiarowym albumem brytyjskiego artysty. Aaron Jerome, producent z Londynu znany z występów w plemiennej masce opisał swoją najnowszą pracę jako najbardziej ambitne dzieło w jego dotychczasowej karierze.

Pracę nad najnowszym krążkiem oparłem na własnych, trudnych doświadczeniach zarówno w przemyśle muzycznym jak i osobistym życiu. Realia życia artysty w Wielkiej Brytanii nie są tak kolorowe jak mogłoby się wydawać. Od jakiegoś czasu żyje się tu naprawdę ciężko, brakuje wytchnienia od stale rosnących kosztów i zmniejszających się możliwości. Na The Rat Road podążam własną ścieżką, niektórzy mogą zaskoczyć się obranym przeze mnie kierunkiem

via facebook.com/SBTRKT

Ogłoszenie zbiega się z premierą nowego utworu SBTRKT Waiting, w którym gościnnie występuje amerykański raper Teezo Touchdown. W ubiegłym roku brytyjczyk wydał cztery single – FORWARD, GHOST, Miss The Days i BODMIN MOOR. Ostatnim albumem SBTRKT był krążek z 2016 roku SAVE YOURSELF. W 2018 roku producent podzielił się przerobioną wersją kawałka Chance The Rappera mixtape’u Coloring Book All We Got. Agencja bookingowa potwierdziła również występ SBTRKT 19 sierpnia na londyńskim festiwalu Field Day, gdzie wystąpi u boku m.in. Aphex Twina.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SBTRKT – Waiting (feat. Teezo Touchdown)

Jedna z najgorętszych postaci brytyjskiej sceny bass’owej –  SBTRKT to utalentowany producent z Londynu, występujący w plemiennej masce, za którą kryje swą prawdziwą twarz. Na jego dorobek artystyczny składają się remiksy utworów m.in. Basement Jaxx, Gorillaz, Modeselektora i Franza Ferdinanda, lecz największej sławy przysporzyła mu własna EP-ka zatytułowana 2020, na której zaprezentował aliaż deep house’u, funky techno i UK funky. Jego muzyka nasycona muzykalnością po same brzegi, niebanalną, nieoczywistą i wciągającą czynie z niego jedną z najbardziej fascynujących postaci na scenie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →