Pandemia zbiera żniwa. Londyn traci kolejną znakomitą miejscówkę

Fot. New London Architecture
News
Londyn straci ważne miejsce imprezowe

Londyński klub The Drumsheds przechodzi do historii. To właśnie tam odbywały się imprezy The Hydra.

Londyn straci ważne miejsce imprezowe

18 grudnia The Hydra miała być gospodarzem imprezy Not To Be, na której wystąpiliby tacy artyści jak: Four Tet, Floating Points, Moodymann, Carl Craig, Joy Orbison, Mount Kimbie, Powder, OK Williams, Violet i inni. Impreza została przełożona z powodu obaw związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. Wydarzenie zostało przełożone na sobotę 29 stycznia, a The Hydra ujawniła właśnie, że będzie to przy okazji „ostatni występ w The Drumsheds, który zamyka się na stałe w przyszłym miesiącu”.

Dziękujemy za waszą cierpliwość w czasie, gdy pracowaliśmy nad zmianą terminu naszej imprezy NOT TO BE, który niestety został przełożony w grudniu. Jak wielu z Was uznało, przełożenie pokazu nie było decyzją podjętą lekko – ale to był właściwy wybór i doceniamy ciągłe wsparcie. Po wielu negocjacjach, mamy przyjemność poinformować was, że impreza odbędzie się w sobotę 29 stycznia 2022 roku w The Drumsheds

– czytamy w specjalnym oświadczeniu The Hydra.

Fot. The Drumsheds

The Drumsheds – ostatnia impreza w styczniu

The Hydra zapewnia przy okazji, że jest w stanie przygotować niezapomniany event nawet na kilka tysięcy osób. W pełni zdajemy sobie sprawę, że nowa data daje nam bardzo mało czasu na to, aby odtworzyć show tak blisko oryginalnego pomysłu – z tym samym składem headlinerów, w tym samym miejscu. Jednak zdecydowaliśmy się na to i wierzymy w powodzenie tego pomysłu

– czytamy dalej w oświadczeniu.

The Drumsheds, obsługiwany jest przez Broadwick Venues – firmę, która jest właścicielem i prowadzi londyńskie miejscówki Printworks i Exhibition, został otwarty w czerwcu 2019 roku. W obiekcie znajduje się kryta przestrzeń przeznaczona dla 10 000 osób, które mogą bawić się jednocześnie w czterech połączonych magazynach i na 10 akrach przestrzeni na zewnątrz. Klub znajduje się w Meridian Water. Obiekt zostanie zamknięty w związku ze stratami poniesionymi przez lockdown i kolejne restrykcje brytyjskiego rządu, ograniczające możliwość organizowania muzycznych eventów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →