Regis – klasyk brytyjskiego techno powrócił z nową płytą

News Muzyka Galeria
Regis

Klasyk brytyjskiego techno wydał właśnie swój pierwszy od 19 lat album. Najnowszy krążek Regisa można przesłuchać w całości online.

Regis – jeden z prekursorów ruchu techno w Wielkiej Brytanii

Karl O’Connor , czyli Regis, to twórca techno i założyciel wytwórni Downward. Od ponad dwóch dekad nagrywa muzykę pod wieloma ksywkami i wchodzi w najróżniejsze projekty. Tworzone przez siebie dźwięki zakorzenia w industrialu z lat 80’.

Solowe wydawnictwa Regisa (Montreal, Application of language i We said no) niemal natychmiast przeszły do klasyki gatunku (zawarty na jednej z nich utwór Speak to me jest prawdopodobnie obok The bells najczęściej granym utworem techno wszech czasów). Zainteresowanie wzbudzone tymi wydawnictwami skupiło uwagę całego świata na poważnym brytyjskim techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Regis a.d. 2020

Teraz artysta powrócił z premierowym materiałem i płytą Hidden In This Is The Light That You Miss. Dziewięciościeżkowy LP to jego pierwszy solowy album studyjny od 2001 roku, kiedy to wydał krążek Penetration. Na płycie Hidden In This Is The Light That You Miss gościnnie wystąpiła post-punkowa artystka, Annie Hogan oraz My Disco’s Liam Andrews. Posłuchajcie:

Regis – Hidden In This Is The Light That You Miss

Regis zagra na Revive Festival 2020

Regis wystąpi w tym roku na Revive Festival 2020. Bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Regis na Revive Festival 2020

Biletomat.pl
od 219 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →