Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii Klub Roku Polska 2021

muno.pl
News
Munoludy, Munoludy 2021

Nadszedł czas na zaprezentowanie rezultatów plebiscytu Munoludy 2021. Poznajcie zwycięzców w kategorii Klub Roku Polska 2021!

Munoludy 2021 – my house is your house

Wszyscy kochamy kluby. Klub bywa naszym drugim domem, miejscem spotkań i muzyczną świątynią. W klubach doznajemy katharsis, poznajemy nowych ludzi, spotykamy się z naszymi ulubionymi artystami. To tam rodzą się nowe gwiazdy, bo jak kiedyś ktoś mądry powiedział, najlepszymi DJ-ami na świecie są rezydenci. Najwyższa pora poznać laureatów w kategorii Klub Roku Polska 2021!

Munoludy 2021. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Klub Roku Polska 2021

Wszystkie głosy podliczone, więc pora Wam je przedstawić. Który klub zdobył Wasze największe uznanie w zeszłym roku? Oto wyniki!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

10. FOMO, BIAŁYSTOK

9. JASNA 1, WARSZAWA

8. CEL, KATOWICE

7. WYSPA TAMKA, WROCŁAW

6. CRACKHOUSE, GDAŃSK

5. SMOLNA, WARSZAWA

4. SCHRON, POZNAŃ

3. SFINKS700, SOPOT

Trzecie miejsce na 30-lecie legendarnej sopockiej miejscówki. Kto nigdy nie był w popularnym „Sfinie”, ten nie wie, czym jest clubbing. W tym miejscu występowali najwięksi na świecie, a same imprezy przeszły do kanonu jako jedne z najgorętszych w historii polskiego clubbingu. To jedno z pierwszych miejsce w Polsce, które wprowadziło techno na stałe do repertuaru imprez. Obecnie usłyszmy tam praktycznie każdy gatunek związany z muzyka elektroniczną. Legenda!

2. CIAŁO, WROCŁAW

Wrocławska mekka klubowa. W tym miejscu usłyszymy największe światowe nazwiska. Klub celuje przede wszystkim w house i techno, ale z równym powodzeniem odbywają się tutaj imprezy drumowe czy te spod znaku hard. Ciało w zeszłym roku znajdowało się jeszcze w starej miejscówce przy ulicy Świdnickiej. Obecnie to zupełnie inny klub – jeszcze większy, jeszcze lepszy. Włodarzy Ciała nic nie zatrzyma przed serwowaniem jednych z najlepszych imprez w kraju. Szacunek.

1. TAMA, POZNAŃ

Tama, niczym Iga Świątek, ponownie zdobywa swój Wielki Szlem w kategorii Klub Roku 2021. Klub ten to doskonale prosperujące miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Mocne rave’y, jakościowe koncerty oraz niezliczone kulturalne inicjatywy. Właściciele doskonale wiedzą, jak zagospodarować olbrzymią przestrzeń, w której znajduje się Tama. Tu po prostu wszystko się zgadza. Gratulujemy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →