Kolejne halloweenowe propozycje rodem ze sceny klubowej

fot. kadr z Aphex Twin - „Merry Maidens" / YouTube
Artykuł
aphex twin

W ubiegłym roku nasz redakcyjny kolega Damian Badziąg zaprezentował swoje propozycje na halloweenowe stylówki rodem z kultury klubowej. Nie chcąc być od niego gorsi, przygotowaliśmy również własne pomysły na to, jak możecie przebrać się na Święto Zmarłych.

Halloween 2022

Halloween – to już dzisiaj! Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, za kogo przebierzecie się na wieczorną imprezę w klubie lub u znajomych, to nic się nie martwcie. Przygotowaliśmy dla was drugą część zestawienia klubowych stylizacji, dzięki którym będziecie się świetnie bawić i poczujecie na sobie zazdrosne spojrzenia.

Kostium #1 Aphex Twin

Zestawienie rozpoczynamy od legendy sceny elektronicznej, która ze swojej twarzy uczyniła wizytówkę w świadomości słuchaczy niczym John Malkovich. Ubierzcie dowolny strój – buzia Ryśka zrobi całą robotę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Aphex Twin Kolejne halloweenowe propozycje rodem ze sceny klubowej
fot. Aphex Twin

Kostium #2 Keith Flint (The Prodigy)

Wizerunek Keitha Flinta z klipu Firestarter na zawsze wpisał się do historii nie tylko muzyki klubowej, ale popkultury w ogóle. Co ciekawe ten słynny sweterek z amerykańską flagą został kupiony kilka dni przed nagrywaniem klipu w second-handzie na londyńskim Camden Town. Kreacja artysty z teledysku jest tak ikoniczna i popularna, że doszło do tego, że możesz kupić sobie podobny strój wraz z perłką na głowę.

keith flint Kolejne halloweenowe propozycje rodem ze sceny klubowej
fot. Keith Flint

Kostium #3 Vendex

Kolejna zamaskowana postać na scenie techno – tym razem w złotej masce rodem ze starożytności.

vendex Kolejne halloweenowe propozycje rodem ze sceny klubowej
fot. Vendex

Kostium #4 RSS Boys

Tajemniczy duet narobił namieszania w drugiej dekadzie XXI wieku swoim mocno tajemniczym, enigmatycznym wizerunkiem oraz komunikacją. Charakteryzowały ich białe orientalne stroje zdobione kolorowymi ornamentami, zakryte twarze chustami na wzór burek z kurpiowskimi koronkami.

rss boys Kolejne halloweenowe propozycje rodem ze sceny klubowej
fot. RSS Boys

Zobacz także: Gdzie iść w tym roku na Halloween? Sprawdź najlepsze imprezy!

Kostium #5 horsegirlL

Z taką stylówką z pewnością wyróżnisz się w tłumie!

Live From Earth Klub – horsegiirL | HÖR – Apr 14 / 2022

Kostium #6 SBTRKT

Coś dla fanów afrykańskich klimatów. Aaron Jerome, muzyk i producenta z Londynu, od lat występuje na żywo w charakterystycznej masce, która idealne nadaje się na halloweenowe imprezki.

SBTRKT Kolejne halloweenowe propozycje rodem ze sceny klubowej
fot. SBTRKT

Kostium #7 Boards of Canada

Tutaj sprawa jest prosta, bo potrzebujecie jedynie czapy. Takiej najlepiej za dużej, kolorowej i kojarzącej się z rejwami z lat 90. Będzie idealnie, jak dodatkowo namówicie kumpla, żeby przebrał się razem z wami. Bo wiadomo, Boards of Canada to w końcu duet. I co z tego, że ten „strój” skumają jedynie osoby wiekowo usytuowane gdzieś między trzydziestką a czterdziestką?

Boards of Canada Kolejne halloweenowe propozycje rodem ze sceny klubowej
fot. Boards Of Canada

Kostium #8 Hex

Każdy z nas ma jakąś koleżankę po ASP. To właśnie ją możecie poprosić o to, żeby ozdobiła wasze ciała wzorami à la Hex. No i dobrze, żebyście nie mieli jednak brzuszka, bo może to popsuć nieco efekt końcowy.

Lorenzo Raganzini Kolejne halloweenowe propozycje rodem ze sceny klubowej
fot. Hex

Kostium #9 deadmau5

Uszka to częsty element halloweenowych strojów. Najczęściej jednak są to uszka kota lub ewentualnie królika. Jeżeli chcecie się wyróżnić, to polecamy postawić jednak na uszy myszy. Najlepiej takie, które nosi deadmau5. Przyznacie, że robią fantastyczne wrażenie.

deadmau5 Kolejne halloweenowe propozycje rodem ze sceny klubowej
fot. deadmau5

BONUS! Kostium #10 MF Doom

Widzieliśmy w Internecie, że bardzo fajnie prezentujące się maski MF Dooma można zrobić nawet z kartonu. Dodatkowo możecie zyskać w gratisie podwójną osobowość – wybitnego rapera i evil guya z universum Marvela.

mf doom Kolejne halloweenowe propozycje rodem ze sceny klubowej
fot. MF Doom


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →