VTSS ze stypendium Annie Nightingale!

fot. VTSS / Facebook
News
vtss

Kolejne prestiżowe wyróżnienie dla naszej rodzimej producentki! VTSS właśnie otrzymała stypendium Annie Nightingale z BBC Radio 1.

VTSS z kolejnym wyróżnieniem

Stypendium Annie Nightingale zostało uruchomione w zeszłym roku. Nagroda nazwana na cześć pierwszej DJ-ki stacji BBC Radio 1 oraz jej najdłużej działającej prezenterki ma na celu wspierać kobiety oraz osoby niebinarne w branży muzyki tanecznej.

Od początku chciałam pomóc innym młodym pasjonatkom muzyki w realizacji ich marzeń na falach radiowych – teraz to robimy w Radio 1

– powiedziała Annie Nightingale.

Każdego roku stypendium przyznawane jest trzem laureatom.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Stypendium ma na celu uhonorowanie i podniesienie poziomu utalentowanych kobiet i osób niebinarnych na scenie muzyki elektronicznej poprzez zapewnienie im ogólnokrajowej platformy do zaprezentowania ich gustu i wiedzy

– czytamy w oświadczeniu BBC Radio 1.

Radio One DJ Annie Nightingale on her career BBC News

Zobacz także: VTSS twarzą magazynu Mixmag. Gdzie sięga sufit możliwości Martyny?

W ubiegłym roku laureatkami stypendium zostały Martha, LCY oraz Godlands. Wczoraj do prestiżowego grona dołączyła reprezentantka naszej rodzimej sceny klubowej – Martyna Maja, czyli VTSS!

Artystka nie kryła radości z werdyktu:

Nie mogę się doczekać, kiedy moja mama w Polsce posłucha tego – oczywiście nie rozumie wielu rzeczy, które robię, ale to jest jedna z tych, która ma znaczenie

– czytamy słowa Martyny na DJMag.

Kolejnymi laureatkami tegorocznego stypendium Annie NightingaleJessica Audiffred oraz Kyrist. Wszystkie otrzymają godzinny program w BBC Radio 1 w sobotni wieczór 5 listopada.

Gratulujemy!

VTSS – Notoriously Fast

Zobacz także: Techno to tylko punkt wyjścia. Sześć reprezentantek polskiej sceny, które mają potencjał, by pójść śladami sukcesu VTSS

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →