Nowe oblicze VTSS na „Make You Scream”

fot. VTSS / facebook.com/vtssvtssvtss
News

Idzie nowe! Uznana londyńska wytwórnia Ninja Tune wydała właśnie najnowszy singiel naszej rodzimej didżejki i producentki VTSS – Make You Scream. To pierwszy utwór w dorobku artystki, w którym ona... śpiewa! Sprawdźcie sami!

VTSS – „sky is the limit”

Przypomnijmy – początek roku Martyna miała spektakularny. Rezydentura w NTS Radio oraz debiutancka EP-ka Projections w Ninja Tune (jednej z najbardziej prestiżowych wytwórni muzyki elektronicznej na świecie) okazała się sporym sukcesem i wyznaczyła nową artystyczną drogę, w którą zmierza VTSS ze swoją muzyką. Niedługo później Polka wystąpiła w popularnej serii imprez MixmagaLAB. Kwestią czasu były kolejne nowości i rewelacje.

VTSS in The Lab LDN

Wkraczamy w sezon festiwalowy, a VTSS jest jedną z głównych gwiazd w line-upach najpopularniejszych i największych wydarzeń muzycznych, jakie można sobie wyobrazić – w sumie to łatwiej wymienić miejsca, gdzie Martyna w najbliższym czasie nie zagra. Jako przedsmak tych wszystkich występów mamy zupełnie nowy, dość ekscentryczny kawałek Make You Scream, który nie pozostawi Was obojętnym.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tutaj energia jest bardziej zbliżona do uwodzicielskiego electroclashu od Miss Kittin niż do intensywnych, ostrych i szybkich kicków.

– czytamy o utworze w notce prasowej

Zobacz także: Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”

Nowy klip, który łączy w sobie elementy hyperpopu z EBM-em, został nakręcony przez londyńskich reżyserów Vasso Vu oraz Furmaana Ahmeda. Wcześniej ten duet współpracował z tak uznanymi artystami sceny muzycznej jak Willow Smith, SOPHIE czy Dorian Electra. Make You Scream to najprawdopodobniej początek nowego rozdziału w historii VTSS. Zobaczcie i posłuchajcie sami!

VTSS – Make You ScreamPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →